Stars about Tokio Hotel

Mateove prianie Billovi a Tomovi na narodeniny

5. září 2013 v 16:32 | Suzy =)

Všetko najlepšie na narodeniny, moje obľúbené dvojičky (jediné, ktoré poznám..!) :)

Lana Del Rey about Tokio Hotel (11.06.2013)

15. června 2013 v 17:42 | Suzy =)

WATCH THE VIDEO

Lana: Myslíš Tokio Hotel?
Dievča: Z Nemecka.
Lana: Yeah, v Amerike sú veľmi známi.
Dievča: My sme ich obrovské fanynky.
Lana: Ste? Wow, musím ísť a navštíviť ich. Vyzerajú byť dosť cool.
Dievča: Oh, ďakujem.

Beatrice Egli: Dvojčata mi osobně pogratulovala

26. května 2013 v 16:00 | Suzy =)


Pogratuloval ti vlastně odpůrce šlágru Mateo po tvém vítězství v "Deutschland sucht den Superstar"?
Beatrice Egli: Nee, dvojčata přišla po vyhlášení vítěze ke mně do šatny a osobně mi pogratulovala. Ale od Matea jsem nic neslyšela. Možná je to tak i lepší (směje se). Asi ho rozčiluje, že můj singl je na 1. místě a albu se taky velmi dobře daří. Každý samozřejmě smí mít vlastní názor, ale Ty víš, že nám se líbí šlágr!

Olivia Jones o Billovi

23. května 2013 v 18:36 | Suzy =)

Ty ses ve Finále "DSDS" vyjádřila ke hněvu v zákulisí a řekla jsi: "Bill Kaulitz se mě snažil vyšikanovat z pořadu. Vždycky jsem si myslela, že my transky musíme držet spolu."
Olivia Jones: Ano, teď se cítím opravdu lépe. Ty věčné drby, že se k němu údajně nesmím přiblížit, protože jsem ho v jednom rozhovoru nazvala transkou. A potom jsem k tomu chtěla i něco říct. Ale vzal to s humorem, jak jsem si myslela. Dokonce jsme spolu krátce mluvili.
O čem jste tedy mluvili?
Olivia Jones: Řekla jsem mu, že to všechno byla jenom sranda. A on mi řekl, že to taky tak i bral. Umím si představit, že by z Billa a mě mohly být někdy dobré kamarádky (směje se). My pronikované slepice, musíme držet spolu.
Kdo ví, možná budete v příštím ročníku "DSDS" sedět bok po boku v porotě...
Olivia Jones: Proč vedle sebe? Bill by mě mohl sedět na klíně! Ještě je to koloušek.

Mateo: "S twins jsem si rozuměl velmi dobře"

20. května 2013 v 13:38 | Suzy =)

Jaký byl vztah mezi tebou a Dieterem Bohlenem ve skutečnosti? Opravdu tam byly konflikty? A jak jste se teď rozešli? Jak sis rozuměl s Tomem a Billem Kaulizovými?
Mateo: Dietera Bohlena jsem v mojí malé děkovné řeči úmyslně nezmínil, protože mu za nic nevděčím. Vztah byl dobrý, dokud na Curacao nezačal s tím 'ti o tom nic nevědí'. Tenkrát jsem mu hned mezi čtyřma očima řekl, že takhle to nejde, protože tím nás a show staví do špatného světla. Potom byl sice chvíli klid, ale nakonec to zase začalo znovu - a to před milionovým publikem! Je přece jasné, že nebudu držet jazyk za zuby, když se v tom už několik let taky pohybuju. Až do vysílání s Heinoem jsme si ještě vždy řekli "Ahoj" a "Čau". Pak už se mnou nepromluvil ani slovo. Myslím si, že to se mnou nemělo co dočinění, protože jsem ho nikdy neurazil. S twins jsem si rozuměl velmi dobře. Jsou to milí kluci. Tom má velmi dobrý smysl pro humor. Nemůžu jim mít za zlé, že se nechtěli hlasitě bránit proti provokování Dietera Bohlena, protože jejich manga-rock-image je spíše mírumilovná. Při Bohlenových verdiktech ale taky často protočili očima.

Raúl Richter: Ani ja som sa k Tokio Hotel nedostal

20. května 2013 v 13:36 | Suzy =)
Bill a Tom Kaulitz spravili z tohtoročnej poroty DSDS doteraz najcoolovejšiu a dostávali halu tejto show do varu. Mnohí ich fanúšikovia prišli z ďaleka, len aby ich videli. Kandidáti? Tí boli vedľajší.
Pred kamerou mali dvojičky na perách vždy nejaký cool výrok. Ale ako to vlastne bolo za kulisami? Čo o nich vedia ostatní? Moderátor Raul Richter prezradil: "Každý bol zaneprázdnený svojimi vlastnými termínami a prípravami na show. Keď sa show začala, prvý krát sme sa videli na pódiu. Dostať sa k nim nebolo ťažké len pre fans, ale aj pre mňa."
Nebolo to však preto, že by Bill a Tom nemali žiadnu chuť na ostatných. "Majú plný kalendár termínov, len čo sa show skončila, museli hneď zas odísť."
"Naposledy k nám však prišli a chvíľu s nami pobudli," spomína si Raúl.
Cool týpci! Prajeme si, aby boli dvojičky z Tokio Hotel aj budúci rok v porote DSDS. Takže: Držme palce!

Beatrice Egli o Billovom extravagantnom štýle

16. dubna 2013 v 13:06 | Suzy =)

"Áno, má veľmi extravagantný štýl a to je super. Mám rada ľudí, ktorý majú svoj vlastný štýl a nenechajú si doňho hovoriť tým, čo je IN a čo nie je IN, ale robia to tak, aby si sami povedali: 'To som ja, to je môj štýl.' A pri ňom je to extravagancia, prečo nie?" Čo sa týka kožucha, ktorý mal Bill v sobotu na sebe, je 24-ročná už o niečo kritickejšia: "To, že práve kvôli tomu museli zomrieť zvieratá nepovažujem za celkom v pohode, ale inak myslím, že je to cool. Výstredný štýl."

Ricardo Bielecki: Ako to ide s Tomom a Billom?

30. března 2013 v 14:15 | Suzy =)

Tom a Bill Kaulitz (23) sa v novej sérii DSDS starajú o čerstvý vánok v porote.
Pretože obe "Tokio Hotel"-hviezdy sú len nepatrne staršie ako väčšina DSDS-kandidátov, pýtame sa, aký je vzťah porotcov k ich chránencom.
Ricardo Bielecki (19) si s dvojičkami rozumie najviac, prezrádza pre "InTouch Online".
"Ešte sme spolu nepartyovali, ale často nás navštevujú. Dávajú nám tipy a rady. A vždy nám hovoria, že ak potrebujeme pomoc, môžeme sa ozvať. Sú veľmi nápomocní", hovorí 19-ročný. Pritom ostávajú ale stále profesionáli, "ale vždy v tom hrá rolu aj srdce", hovorí Ricardo.
"Hlavne pri Billovi, pretože on sa tiež pred 10 rokmi zúčastnil castingovej show. Takže to celé vidí aj z nej stránky," hovorí spevák, ktorý by rád nahral song s Timom Bendzkom alebo Michaelom Bublém. V Nemecku by to bol určite Tim Bendzko. A internacioálne Michael Bublé.

DSDS 2013 - proč je Susan Albers nadšená Billem

26. března 2013 v 14:13 | Suzy =)


Essen. V desátém ročníku DSDS se Susan Albers z Rhede podařilo dostat mezi Top 10. 28letá dělá hudbu už roky a vydala i vlastní album. Teď chce Susan prorazit: "Ukážu vše, co se ve mě skrývá," říká v rozhovoru s mediální skupinou WAZ.
[...]
Susanin favorit mezi porotci je ale jiný: "Bill Kaulitz mě neuvěritelně pozitivně překvapil," říká. "Tolik už toho zažil, ale vůbec není arogantní, je velmi milý a vyspělý." Také styl oblečení zpěváka Tokio Hotel je skvělý. Ale duet by si s ním asi nezazpívala. "Tady bych si jako partnera vybrala George Michaela nebo Herberta Grönemeyera," sní Susan.

Denis Roland Martin: "Bill je skutočné slniečko!"

28. února 2013 v 13:21 | Suzy =)

Denis Roland Martin - kandidát "Deutschland sucht den Superstar", ktorého ste mohli vidieť vypadnúť v sobotňajšom zázname z recallu na karibskom ostrove Curaçao. V rozhovore pre yaez.de okrem iného prezradil, čo si myslí o porotcoch Billovi a Tomovi z Tokio Hotel. Tu je jeho odpoveď:
Denis: Toma považujem za sympatického, drží sa svojho názoru, nie je ale vždy otvorený pre nové veci. Bill je s jeho pozitívnym vyžarovaním skutočné slniečko. Ako jediný člen z poroty nedupe tak tvrdo na pocity kandidátov.

Len zo zaujímavosti dodávam, že ako najtrápenjší moment v svojom živote uviedol situáciu, keď mali v škole na návšteve slovenských študentov z partnerskej školy na Slovensku a počas sadania si v metre sa mu pred všetkými roztrhli nohavice. Bolo to vraj megatrápne, pretože tak musel ísť aj domov.

Bol vám Denis sympatický? Je vám ľúto, že skončil ako 29-ty v poradí a nedostal sa ďalej? A čo vaše trápne momenty, nepodelíte sa? :)

Raúl Richter: "Bill a Tom sú super sexy a milí."

15. února 2013 v 17:39 | Suzy =)

Otázka: Raúl, akí sú Bill a Tom?
Raúl Richter [moderátor DSDS]: Super sexy.. teda milí.

Dieter Bohlen o spolupráci s Billom a Tomom

9. ledna 2013 v 20:04 | Suzy =)

image host
Klebetí sa, že v tejto sérii je veľa nových pravidiel. Čo je teda inak?
  • Dieter: Doteraz sme mali v každej sérii v porote aj ženu. Tento rok to tak nie je. Sú tam štyria muži a všetko úspešní hudobníci. K tomu sú noví moderátori a v zákulisí kompletne nový tím. Diváci si to ešte len všimnú, pretože mnohé bude vyzerať inak. Okrem toho už nemáme v show Top 15-tku. Osem kandidátov bude do mottoshows zvolených priamo nami, šiesti sa budú kymácať. Potom budú diváci doma smieť hlasovať a zvoliť si dvoch ďalších do mottoshows.
Ako vychádzaš s Billom a Tomom z Tokio Hotel?
  • Dieter: Sú šialene milí. S Billom som sa raz už aj len tak stretol a pokecali sme. Medzi nami je to vzájomne veľmi úctivé. Predtým som ho osobne vôbec nepoznal a bol som zvedavý, ako to pôjde. Skutočne som si to tak milo nepredstavoval. Kedysi sme si my porotci v zákulisí moc nerozumeli, teraz je to iné.
Chýba ti v porote žena?
  • Dieter: Nie. Bill nahradil tak trochu tú milú ženskú úlohu. Pre každého kandidáta nájde milé slová.
Nemáš chuť s Billom a Tomom urobiť pieseň pre víťaza tejto série?
  • Dieter: Nie. Myslím, že hudobne sme jeden od druhého príliš ďaleko. Ale keď nebudem mať chuť na víťaza, tým dvom by som ju rád urobil. Rapper alebo rocker by napríklad neboli nič pre mňa. Veľa ľudí si však myslí, že ja na DSDS hitoch-číslo-jedna bohatnem. Ale to nie je pravda. Na každom koncerte alebo autogramiáde, ktorú dám, zarobím viac peňazí!

Raúl Richter: "Kaulitz dvojčatá ma prekvapili!"

8. ledna 2013 v 12:12 | Suzy =)

Desiata séria DSDS je plná zmien, tak ako v oblasti moderátorov (tentokrát je to duo), tak aj v porote. Vedľa Dietra Bohlena sedia v porote aj frontman Culcha Candela, Mateo Jaschik a dvojčatá z Tokio Hotel, Bill a Tom Kaulitz. Mladá dvojica súrodencov Raúla viac ako prekvapila, ako priznal: "Pri Tokio Hotel máte také klišé-zmýšľanie. Ale keď som ich stretol, boli veľmi uvoľnení, vôbec nie rezervovaní. Sú superhviezdy a žijú v LA. Ale boli veľmi cool a uvoľnení a to ma prekvapilo," povedal 25-ročný pre RTL. Tokio Hotel videl prvýkrát na The Dome, povedal Raúl ďalej a myslí si, že zloženie poroty z dvojčat, Matea a pop-titána je "tá najdrsnejšia porota vôbec".

Nazan Eckes o dvojčatách v porote DSDS

5. ledna 2013 v 13:46 | Suzy =)
Wolfram Kons: Aké je to s chalanmi z Tokio Hotel, Nazan? Sú cool, sú napätí, sú ako z inej planéty? Dá sa s nimi pracovať úplne normálne? Uvažujú priamo?
Nazan: Áno, tiež som očakávala, že budú trochu akoby boli z inej planéty. Predtým som ich osobne nepoznala. V skutočnosti som ich prvý krát stretla teraz na kastingoch a počas všetkých príprav a natáčaní. Veľmi vyrástli. Myslím, že veľa ľudí bude prekvapených, ako... no, stále sú takí akí sú, ale je tam zmena charakteru.
Wolfram: Dospelejší/zrelší.
Nazan: Dospelejší. Sú oveľa viac dospelí. Sú oveľa prísnejší, než som čakala.
Wolfram: Prísnejší ako Bohlen?
Nazan: Ehm... ako prísni?
Raúl Richter: Iným spôsobom. Inak, áno.
Nazan: Inak! Áno, sú prísnejší iným spôsobom. Áno, to áno. Myslím, že niekoho naozaj prekvapia sami sebou. Buďte pripravení na nových Tokio-Hotel-chalanov.

Nazan, Raúl a Mateo o Billovi a Tomovi v DSDS

15. listopadu 2012 v 19:40 | Suzy =)
Nazan Eckes: "Souhlasím s veřejným názorem, že RTL se s angažováním Tokio Hotel podařil velký úspěch. Bill a Tom jsou lidé z oboru, neuvěřitelně úspěšní a vědí, o čem mluví."

Raúl Richter: "Nová porota je zajímavě smíchána, tahle čtveřice dává pořadu kompletně novou barvu. Tokio Hotel jsou super úspěšní a mají velkou představu o byznyse, i mezinárodně."
Mateo: "Kluci z Tokio Hotel jsou překvapením. Tokio Hotel byli tak mladí, a už tak úspěšní - skutečnost, za kterou je prostě musíte respektovat. Určitým způsobem představují i trvalou a úspěšnou formu castingových soutěží s obrovským týmem skladatelů, producentů a podobně. Těším se, a myslím si, že tu bude velmi zábavné."

Nazan Eckes o Billovi a Tomovi

27. října 2012 v 14:29 | Suzy =)
Čo je tvoj ďalší veľký projekt?

Nazan Eckes: V každom prípade DSDS. Je to prvýkrát, čo som skĺzla do sveta kastingu. Niektoré veci s
me už začali nakrúcať a je to veľmi vzrušujúce. Myslím si, že naša nová porota pre tento rok je veľmi cool. Pretože sú to len chlapci, bude to extrémne ťažké, ale aj úctivé. Chlapci sa z Tokio Hotel sa stali osobnosťami. Už to nie sú malí chlapci s veľ
kými manga-účesmy, ale sú úplne vážni a prísni. Ale myslím, že je to dobre, pretože relácií dávajú novú serióznosť.

Nemecký rapper Cro o Tokio Hotel

14. července 2012 v 10:56 | Suzy =)
Cro - to je prezývka nováčika na nemeckej hudobnej scéne. Tento rapper vystupuje výlučne s maskou pandy a jeho singel "Easy" (PREHRAŤ) okamžite vystúpil na 2. miesto nemeckých hitparád. Debutový album "Raop" pritom vyšiel len pred pár dňami, 06. 07. 2012. Tu je preložený kúsok rozhovoru, kde zmieňuje Tokio Hotel...
http://p139.iimmgg.com/images/is13th/be0c6a73acf134dadf4ca5f8a3cc5629.jpgScéna sa rýchlo vypredáva. Úspech so sebou prináša závisť. Pre hip-hop je charakteristické, že sa títo ľudia nazývajú "haters". Prečo to tak musí byť?
Cro: Dnes ráno som ležal v posteli a čítal som si komentáre, pretože som bol na obálke časopisu JUICE, čo sa inak nikdy nestalo. Hip-hopovému publiku sa to nezdalo tak cool. Zo sto komentárov bolo 80 negatívnych: "Tradičná obeť, žiadny hip-hop..." Tokio Hotel mali tiež ultra veľa fanúšikov, predali poriadné množstvo albumov na celom svete, ale napriek tomu je jedno, kde sa čo stane, ľudia aj tak hovoria "Ughh, Tokio Hotel." Určite majú viac nenávistlivcov ako fanúšikov. Ja mám tiež tak nejako viac haters ako fans.

Gottschalk Live - Heidi Klum o Billovi

22. dubna 2012 v 11:47 | Suzy =)

Heidi Klum: Bill bol super. S našimi dievčatami robil "Stage diving". Vysvetlil im, ako sa z pódia skáče do davu ľudí. Bolo super, že prišiel. Teraz pracuje na jeho novom albume. Zavolali sme mu a on bol okamžite pripravený a prišiel, bolo to úplne cool.

Thomas Gottschalk: Vedie sa mu dobre, áno? Niektorí sa trochu obávajú, že už nemá záujem [o TH], teraz sú v Kalifornii a ani sa nechcú vrátiť a nerobia na albume. Ale pracujú na ňom ..?
Heidi Klum: Znie to tak. Samozrejme, že Bill nepovedal detaily toho, na čom práve teraz robí. Ale povedal, že pracuje na novom albume, je v Los Angeles a preto to ide veľmi dobre. Naše epizódy pripravujeme mesiace dopredu, takže to, čo teraz ľudia vidia, sme natáčali pred dvoma mesiacmi, takže už je to chvíľa, ale ..

Thomas Gottschalk: To je dôvod, prečo vyzerá tak mlado.
Heidi Klum: ... pracuje na albume.

Far East Movement Talk About Their Collab with Bill

5. března 2012 v 16:42 | Suzy =)


"Bill Kaulitz z Tokio Hotel. Vlastne to zorganizoval šéf Cherrytree Records Martin Kierszenbaum. Boli sme fanúšikov. Keď sme sa prvýkrát upísali k Cherrytree Records, videli sme túto kapelu. Títo chalani sú divokí, majú skvelý štýl, ich sound je šialený. Tak poďme s nimi do štúdia a urobme niečo úplne neočakávaného. Takže sme sa spojili kvôli 'Dirty Bass' a urobili song s názvom "If I Die Tomorrow." Takže toto bude na albume, tu na Fuse to oficiálne oznamujeme, a už sa nemôžeme dočkať, až to budete počuť

Kay One o Billovi

21. ledna 2012 v 13:13 | Suzy =)
Kay: A spravím s ním interview. Allebo s Billom! Čo je s nimi vlastne? Počul si o nich niečo?
Sascha: Nie, ja vidím vždy len fotky, teraz blogujú. Má nové tetovanie, ešte ďalšie nové tetovanie, ďalší nový piercing ..
Kay: Človek už o nich vôbec nepočuje, hm? Tokio Hotel ..
Sascha: No ale má niekedy vyjsť ešte nový album.
Kay: Fakt?
Sascha: Kedysi ste boli super kamaráti. Čo sa stalo?
Kay: Asi pol roka som sa im neohlásil, potom už ich číslo nefungovalo. Bill, ak teraz pozeráš BravoWeb TV so Saschom a Kay Oneom, môžeš .. ozvi sa proste Bravu, presne. Pretože ak by som povedal že na Facebooku, tak by ma totálne zaspamovali. Uhm, myslíš, že to vidí?
Sascha: Sem-tam nás sleduje, áno.
Kay: Bill, teraz bez srandy, ja som teraz často v Amerike, a viem koho tam všetkého poznáš, teda ženy, ozvi sa, okay? Je to dôležité, musíme prebrať pár obchodných vecí ohľadne connections a tak ..

Melanie C. a Tokio Hotel na turné?

3. prosince 2011 v 11:04 | Suzy =)
Melanie C., bývalá členka kultovej skupiny Spice Girls, prespievala pieseň od nemeckej kapely "Rosenstolz" a spolupracovala s istými nemeckými hudobníkmi. V interview pre stránku promiflash sa dostala reč aj k Tokio Hotel
.. po tejto skúsenosti si vie predstaviť, spolupracovať aj s inými nemeckými hudobníkmi a prespievať aj iné songy. kto jej pripadá dobrý nás celkom prekvapilo. keď je v Nemecku, rada sa chodí pozrieť na show Tokio Hotelu, páči sa jej aj ich hudba. Môžeme sa tešiť na spoluprácu?

Joe Jonas sa zmieňuje o Tokio Hotel

25. října 2011 v 11:58 | Suzy =)

Joe Jonas momentálne vystupuje ako suppport act na európskom turné Britney Spears. V rozhovore pre klatsch-tratsch.de sa zmieňuje Tokio Hotel.
Si v Nemecku prvýkrát alebo máš vôbec čas sa tu trochu porozhliadnuť?
"V Nemecku som šiestykrát. Bohužiaľ nemám toľko času sa tu porozhliadnuť. Je to len krátka návšteva. Ale poznám nemeckej kapely ako Tokio Hotel. Robia ešte hudbu?"

Jasmin Tabatabai o Tokio Hotel

28. září 2011 v 17:19 | Suzy =)
Akú hudbu počúvaš doma?
Od Motown na Atari Teenage Riot a Tokio Hotel, pretože moja dcéra to stále počúva. Počúvam všetko, niečo úplne iné.

Masha Sobko about Tokio Hotel

27. září 2011 v 15:13 | Suzy =)
V live chat MUZ-TV, bola ukrajinská speváčka spochybňovaná niektorými fanúšikmi online, jeden z nich sa spýtal:

Dobrý deň! Máte radi Tokio Hotel?
Masha Sobko :Môj brat ich počúva ! Hocí sú to populárna pop-rocková kapela ale páčili sa mi iba keď som mala možno takých 17.

Thomas Anders sa zmieňuje o Billovi

25. září 2011 v 13:22 | Suzy =)
Thomas Anders z Modern Talking sa v rozhovore pre News.de zmieňuje o Billovi.
Z Modern Talking bol známy hlavne kvôli jeho dlhým vlasom, opáleniu zo solária a lesku na pery. "Bol som Bill Kaulitz 80. rokov," porovnáva sa so spevákom Tokio Hotel, ktorý je známy pre jeho výstredný štýl.


Barbara Vinken o Billovom vkuse

14. září 2011 v 22:19 | Suzy =)
Aký je rozdiel medzi vkusom a štýlom?
Barbara: Štýl je podkategóriou vkusu. Bez vkusu nie je žiadny štýl.
Vezmime si Billa Kaulitza z Tokio Hotel a jeho vzhľad. Má dobrý vkus?
Barbara: Jeho vzhľad je napodobenina punku. Punkáči však majú šialene dobrý vkus. Presne vedia, čo si vziať a čo nie. Všetko je navzájom zladené, v žiadnom prípade to nie je pragmatické, ale čisto estetické. Vkus spočíva na tom odlišovať sa, byť praktický a niečomu sa búriť. To je šanca chuligánov.

Max Barsky o Tokio Hotel

20. srpna 2011 v 17:07 | Suzy =)
Max Barsky je ukrajinský herec a model.

Mám dotaz, ktorý sa týka kapely Tokio Hotel. Je to moja obľúbená kapela. Som zvedavá, čo si o nich myslíš. Vďaka vopred.
Max Barsky: Veľmi cool hudobný image, dobrá hudba, šialené oblečenie. Mám jeden z ich albumov.

source: Muz-TV.ru

ClevverTV - Kerli hovorí o spolupráci s Tokio Hotel

9. srpna 2011 v 12:02 | Suzy =)ClevverTV: Toto ale nie je prvýkrát, čo spolupracuješ s niekým, kto robí hudbu. Vlastne máš song, dva songy s Tokio Hotel, že áno?
Kerli: Jeden song.

ClevverTV: Jeden song. Ok. Aká bola s chalanmi spolupráca?
Kerli: V skutočnosti sme to nahrali oddelene, hľadali ženský hlas a zapožičali sme to projektu "Alice in Wonderland," kde mám vlastne dva songy, takže jeden z nich je s nimi. Išli sme von, sú to cool chlapci. Milujem, ako sú koncepcií a majú cool vzhľad. Naše svety do seba rozhodne zapadajú.

Avril Lavigne o Tokio Hotel

8. srpna 2011 v 14:37 | Suzy =)
"Sú to veľmi pekní a milí chalani. Stretla som sa s nimi na jednom z festivalov. Keď som ich zbadala prvýkrát, pripomenulo mi to moje začiatky v showbiznise. Ich vystúpenie na EMA bolo perfektné! Keď som videla tú show a ten dážď, závidela som im. Aj ja by som chcela takú show."

Kerli o spolupráci s Tokio Hotel

19. července 2011 v 11:58 | Suzy =)

Tvoji fanúšikovia sa naozaj často pýtajú na spolupráci s Tokio Hotel. Povedz nám niečo viac o tejto spolupráci.
Kerli: Bolo to zábavné. Mali túto pieseň, do ktorej hľadali ženský vokál a narazili na mňa. Nahrala som to v Los Angeles a keď boli potom v meste, šli sme na večeru a do klubu. Sú to cool chlapci.
 
 

Reklama