Interviews & Articles

All Stars: "Tokio Hotel snili o velkém turné v Rusku už dávno"

22. listopadu 2015 v 14:50 | Suzy =)
PnnjxRE4z9jQELnh


Lístky na turné Tokio Hotel v Rusku se prodávaly velmi rychle. A i když byl v hlavním městě Ruska naplánován jen jeden koncert (29. října), kapela přidala další na 10. listopadu. "All Stars" mluvil s Tokio Hotel na Skypu před začátkem jejich turné.

Proč jste se rozhodli navštívit tolik měst v Rusku (16 měst)?
Bill: Hodně fanoušků z různých měst nám psalo a říkalo, že chtějí vidět naši show, a my jsme tam nikdy nehráli. Vždycky jsme chtěli do Ruska s velkým turné, ale nevyšlo to a mnohokrát to zkrachovalo. Jsme rádi, že tentokrát to vyjde! Budeme hrát dokonce více koncertů, než jsme původně plánovali. Nemůžu se dočkat, až se setkáme s novými fanoušky. Bude to úžasné!

Bille, kdo navrhl tvé kostýmy?
Bill: Navrhl jsem je sám společně s Marco Marco. Měl jsem nějaké nápady a on je uskutečnil. Taky objasnil co lze a nelze dělat, a potom udělal kostýmy.

Tome a Georgu, proč na pódiu skrýváte své tváře?
Bill (přerušuje): To byl taky můj nápad! Prostě si myslím, že je každý unavený z jejich tváří. Jsou velmi nudní, velmi obyčejní chlapi. A já je chtěl udělat zajímavějšími. (všichni se smějí)

Molodnews: Rozhovor s Tokio Hotel

22. listopadu 2015 v 14:48 | Suzy =)Kluci, co si myslíte o sprostých slovech používaných v umění (hudba, literatura)?
Bill: Myslím, že to záleží na tom, co chcete říct, někdy je nutné to použít. V němčině je sprosté slovo, které znamená "do prdele", líbilo se mi ho používat, když jsem byl mladší. Někdy prostě potřebujeme sprostá slova, pokud to má smysl.
Většina vašich prvních songů byla v němčině. Mimochodem, dostali jste zvláštní cenu za popularizaci svého rodného jazyka. Proč jsou songy z "Kings of Suburbia" pouze v angličtině?
Bill: Už jsme se k tomu nechtěli nutit, protože jsme neměli sílu dělat každý song ve dvou verzích. Bylo zřejmé, že jedna verze byla lepší než ta druhá. Už jsme nechtěli překládat slovo od slova, protože nelze překládat všechno. Občas to potřebujete říct v angličtině, takže jsem řekl "Sereme na to, prostě to uděláme v angličtině." Teď píšu, sním a myslím v angličtině.

Feel It All: Part 4 - Q&A (2. část)

22. listopadu 2015 v 14:45 | Suzy =)

Nizhniy Novgorod - 25.10.2015
- Fanynka se ptala Billa, jestli je pravda, že je ve svém videoklipu nahý. Bill řekl, že má trochu oblečení, protože tam jsou scény v bazénu a ve sprše. Stále neví, kdy videoklip vyjde.
- Otázka: Jaký je váš oblíbený song od Britney Spears? Bill: To je těžká otázka. Gustav: Určitě Womanizer.
- Otázka: Vaše VIP balíčky jste pojmenovali po vašich písních. Proč tu není žádný balíček "Reden", který by zahrnoval všechno, o čem ten song je? Tom: Koupíte si ho? Fanynky: Ano! Tom: Tak to uděláme na příštím turné.
- Otázka: Vaši fanoušci jsou na koncertech šílení. Jací jste vy, když jdete na koncert? Snažíte se dostat do 1. řady nebo chytnou paličkou? Gustav řekl, že je obvykle vzadu a velmi opilý.
- Kluci mají rádi Adele, mluvili o jejím koncertě.
- Tom řekl, že když je Bill zamilovaný, bude to konec Tokio Hotal, takže bychom měli doufat, aby se to nikdy nestalo. Bill se trochu urazil a řekl, že není hezké mu přát takové věci.
- Bill řekl, že je Pumbův táta a Tom je jeho strýc.
- Otázka: Dva lidi se potápí: člověk, kterého milujete vy & člověk, který miluje vás. Koho byste zachránili? Toho, koho milují oni.
- Tom řekl, že brzy bude možné si stáhnout jeho skladbu, která se objevila v epizodě THTV "Getting Away".
- Tom byl dotázán na jméno jeho psa. Vtipkoval, že se jmenuje "švestka".
- Tom by přejmenoval celý svět na "Tomův svět".
- Tom by rád zorganizoval výlet do vesmíru.
- Kluci si nevzpomínají, který song napsali pro album Humanoid jako první - jestli anglicky nebo německy. Bylo to už před 7 lety.

Feel It All: Part 4 - Q&A (1. část)

22. listopadu 2015 v 14:43 | Suzy =)

Irkutsk - 10.10.2015
- Fanynky chtěly, aby jim Bill ukázal hvězdu. Bill se zeptal: Jaká hvězda? Gustav ukázal rukou na své břicho a Bill to pochopil a začal mluvit o svém tetování hvězdy. Vyhrnul si tričko, ukázal vytetovanou hvězdu a řekl, že je tlustý. Tom to potvrdil a začal mluvit o Billově penise. Bill: Jsem tak tlustý. Tom: Tak tlustý jako můj penis.
- Fanynky řekly Billovi, že má stejný úsměv, jako když byl malé dítě. Bill řekl, že nevyrostl jako Petr Pan. Tom vtipkoval, že jeho penis vůbec nevyrostl, ale Bill řekl, že je tam všechno OK.
- Byli dotazováni, aby řekli něco rusky. Bill: Děkuju. Tom: Piča. A potom Bill dodal: Děkuju, pičo.
- Mluvili o tom, jak se jim líbilo u jezera Bajkal a jak jim chutnalo jídlo, které tam vyzkoušeli - ryby, které žijí jen v tomto jezeře, a nějaké pečivo.
- Byli dotazováni, co dělají se všemi dárky od fanoušků. Tom řekl, že někdo dal Georgovi velké černé dildo.
- Když byli dotazováni na něco tajemného, Bill řekl, že věří ve všechno nadpřirozeného. V jejich domě v LA byl duch a Tom se ho moc bál. Často se ptal Billa, jestli může spát v jeho posteli.
- Bill se ptal, jestli jsou všichni z Irkutsku a fanoušci mu řekli, že hodně z nich je z jiných měst.
- Kluci přiznali, že hodně dárku darují, rádi by si vzali všechny dárky s sebou, ale fyzicky je to nemožné.

Prima TV: Interview, Krasnoyarsk

22. listopadu 2015 v 14:42 | Suzy =)
V jedné restauraci jste jedli maso. Proč? Jste vegetariáni.
Tom: Ne, včera jsme byli v restauraci, ale Gustav jedl maso, my ne. Bill, Georg a já jsme vegetariáni. Měli jsme opravdu dobrou špenátovou polévku.
Bille, co musím udělat, abych se objevila ve vašem videoklipu? Kolik to stojí?
Tom: Na penězích nezáleží, jedna z variant je poslat nám své fotky na Instagram, potřebujeme různé typy, zkus to, možná to vyjde.
Chystáte se získat ruské občanství jako Fred Durst?
Bill: Musím říct, že máme ten nejlepší čas. Rusové jsou skvělí, snaží se, abychom se cítili pohodlně. Je to opravdu skvělé.
Bille, vypadáš jako Jared Leto z 30 Seconds To Mars. Je to náhoda nebo trochu napodobení?
Bill: Možná Jared vypadá jako já. Myslím, že se to prostě stalo. Máme podobný vkus a styl. Prostě se to stalo.
S kým z dětských hrdinů byste chtěli jet na turné?
Bill: David Bowie, vždycky jsem ho měl rád, miluju jeho hudbu a můj oblíbený film je Labyrint.
Tom: Myslím, že bych vybral Davida Hasselhoffa. Vy neznáte Davida Hasselhoffa?
Georg: Neznáte Pobřežní hlídku?
Tom: Georg je jeho obrovským fanouškem. Rád bych jel na turné s ním, byla by to zábava.

Volgagrad FM 101.5 - rozhovor s Billem a Tomem

4. října 2015 v 11:40 | Suzy =)

Volgagrad FM 101.5 (1. října 2015), rozhovor s Billem & Tomem přes Skype
Maxim Tkachenko: Máme Tokio Hotel online, a první otázka je: "Turné na podporu vašeho nového alba Kings of Suburbia už začalo. Jak publikum přijalo nové album?"
Bill: Vlastně velmi dobře! Právě teď jsme velmi šťastní, že jsme byli schopni udělat takovou cestu od nahrání nového alba až k nové show. Je to velká zábava. Na koncerty chodí velký počet lidí. Užíváme si naši hudbu a naše fanoušky. Je to skvělé a jsme velmi, velmi šťastní.
Maxim: Co ovlivnilo váš styl? Nové album je mnohem jemnější ve srovnání s těmi předchozími.
Tom: Myslím, že se prostě změnil náš životní styl a začali jsme vnímat věci jinak. Zažili jsme hodně nových věcí a v našich životech nastaly nějaké změny. Nová města, lidé, noční život, hlavně v LA, měl na nás skvělý vliv. Nové album je více elektronické a tak či tak by se talo; uplynul nějaký čas, hodně času jsme strávili ve studiu a pracovali na albu. Všechno se stalo prostě přirozeně.
Maxim: Jak obvykle začíná vaše ráno?
Tom: Hm, opravdu pozdě. Naše rána začínají opravdu pozdě, protože Bill a já jsme noční lidé a chodíme do postele kolem 5-6 ráno a probouzíme se kolem 1 odpoledne. Nejprve jdu do sprchy, dám si kafe a čtu si e-maily. To je první věc, kterou ráno dělám.
Maxim: A co děláte během svého volného času?
Tom: Většina našeho času je věnována hudbě, i když máme nějaký volný čas, tak jdeme do studia, pracujeme na novém materiálu, píšeme texty, hrajeme na nástroje a všechny tyhle věci. A samozřejmě, hodně našeho času je věnováno našim psům. Jsme milovníci psů!
Maxim: Mohli byste něco vzkázat našim posluchačům Volgograd FM?
Bill: Nemůžeme se dočkat, až uvidíme město a představíme naši show, abychom viděli naše fanoušky. Těšíme se, protože velmi brzy bude v Rusku náš první koncert. A jsem velmi šťastní, že brzy uvidíme naše fanoušky po tak dlouhé době. Je to opravdu velmi speciální moment, na který jsme tak dlouho čekali.
7qJWj9yR rq3dmnNB

Feel It All: Part 2 - Q&A

4. října 2015 v 11:39 | Suzy =)
San Francisco - 27.07.2015
- Bill řekl, že se brzy vrátí a nenechají USA čekat jako předtím.
- Když Bill nosí bílou, má špatný den. Lidi to tak nutí vypadat více vzhůru.
- Někdo se Billa zeptal, co by dělal v zoombie apokalypse a on řekl, že je skvělý v katastrofických situacích a doufá v zemětřesení, ale zároveň dodal, že v takové, kdy se nikomu nic nestane. Jen proto, že mu to připadá vzrušující, řekl, že by šel ven se zbraní v ruce a zabíjel zoombie. A potom se kdosi zeptal, co by dělal, kdyby byl Tom zoombie a po mnoha teoriích mezi dvojčaty a Georgem Bill řekl, že místo střílení na Toma by nechal Toma, aby ho snědl.
- Tom řekl: "Mám něco úžasné a něco okay, co vám dám. Kdo chce něco úžasného?" Myslím, že jsem byla první, kdo zvedl ruku, protože se vstanul, šel ke mně a dal mi trsátko. "Chtěla jsi něco úžasného, takže dostaneš Tomovo trsátko. Kdo chce něco okay?" Další fanynka zvedla ruku a on řekl: "Ty získáváš Georgovo trsátko." A vtipkovali, takže jsem se podívala na další holku a všichni: "Chceš to vyměnit?" Bill a Georg se začali smát a bylo to úžasné.
- Ptala jsem se Gustava, jaké je být jediným ženatým mužem. Tom: "Moc se nezměnilo. Jen s námi nemůže chodit do striptýzového klubu." Bill: "Vy dva byste se taky dostali do problémů. Já jsem jediný, kdo tam může chodit."
- Ptala jsem se, kdyby po zbytek svého života mohli poslouchat jeden song, jaký by to byl Bill: "Let love guide you. Miluju Florence and The Machine." Tom: "Baby Love". Georg: Zapomněla jsem název, ale byl to song od Bon Jovi. Gustav taky vybral Bon Jovi.
- Bill si čistí zuby, když se sprchuje.
- Tom chce zkusit jíst žáby. Mluvili jsme o francouzském jídle.
Los Angeles - 28.07.2015
- Bill řekl, že když spadl v Argentině, nemohl z toho udělat ani žádný taneční pohyb, ale aspoň nezpíval.
- Fanynka: Co dělá lásku silnou? Bill: Vášeň. Řekl, že když je ve vztahu, rád ho udržuje vzrušujícím. Tom: Láska je pouze silná/hlasitá v ložnici.
- Dostali otázku, za jakou věc jsou nejvíce vděční, že ji v životě mají. Bill odpověděl: "Tom a Pumba."

MTV's Tumblr - Q&A - 13.08.2015

4. října 2015 v 11:37 | Suzy =)

Kluci, chystáte se vydat další videoklip z KOS nebo ne? Děkuju vám za všechno.
Bill: Zatím to není plánu, myslím, že budeme spíše pracovat na nové hudbě.

Jak vidíte sami sebe za 5 let?
Bill: Snad budeme koncertovat po světě s novým albem!

Gustav je teď ženatý, ale kdo si myslíte, že bude v kapele další na řadě, který se ožení?
Bill: Georg!!!
http://38.media.tumblr.com/5e138fb8c881078bccfce814b270cd17/tumblr_nkpu3ksLmq1rhxw7jo1_500.gif

Tokio Hotel v Bostonu!

4. října 2015 v 11:33 | Suzy =)

Zítra hrají Tokio Hotel poprvé v Bostonu a v rámci světového turné Feel It All se zastaví v Paradise.

S novou deskou vydanou v září minulého roku a novým turné zahájeným v březnu 2015 jsou Tokio Hotel stále na vrcholu své hry. Masivní úspěch po celém světě, celosvětově prodali více než 10 milionů desek a objevili se na vrcholu hitparád pokaždé, kdy vydali nějakou desku. Zítra 11. srpna hrají poprvé v Bostonu v Paradise Rock Club, takže očekávání vidět tyto rockové legendy na pódiu, je vysoké.

Dostal jsem příležitost si popovídat přes e-mail s frontmanem Billem Kaulitzem o turné, jejich hudbě a jejich trvalém úspěchu.

Tokio Hotel: "Naše show v Peru bude velká party"

4. října 2015 v 11:31 | Suzy =)


Proč jste se rozhodli rozbít kapelu v tom nejlepším okamžiku?
Bill: Ne, my jsme se nerozpadli, nikdy jsme nerozbili kapelu. Po albu "Humanoid" jsme si vzali pauzu. Vždycky jsme byli spolu. Nežili jsme spolu, protože jsme se odstěhovali do Ameriky (můj bratr a já), ale vždycky jsme byli v kontaktu s kapelou.
Proč jste se rozhodli odstěhovat z Německa do Los Angeles?
Bill: V Německu bylo všechno mimo kontrolu. Nemohli jsme mít soukromý život. Potřebovali jsme místo, kde bychom můj bratr a já mohli najít klid. Takže jsme se rozhodli odstěhovat do USA. Tohle rozhodnutí bylo nejlepší, protože si myslím, že to pro nás bylo i velmi nutné. Kromě toho si myslím, že nám to pomohlo i v tvůrčí cestě.
Média jsou součástí tohoto stresu?
Bill: Samozřejmě: média, fanoušci. Všechno bylo mimo kontrolu, protože byly dny, kdy nás sledovalo i 10 aut. Všechno bylo šílené a museli jsme mít ochranku 24 hodin denně.
Jak jste přišli na název "Kings of Suburbia"?
Bill: Mohli jsme být jako králové z předměstí v místě, odkud pocházíme. Tohle album je jako náš domov. Je to jako pocit z dětství. Vzpomínám si, že jsme jako kapela vytvořili hodně songů a mysleli si, že jsme králové vesmíru. Cítili jsme tak. Tohle album nám dává všechny tyhle pocity.

Tokio Hotel vystoupí v Telmexu

4. října 2015 v 11:29 | Suzy =)
Členové kapely Tokio Hotel mají slabost pro party a noční kluby. Dalo by se říct, že koncert, který budou mít v Auditorio Telmex 2. září jako součást světového turné Feel It All, bude show "show s kocovinou," řekl Bill Kaulitz, protože první den v měsíci budou s Tomem slavit své narozeniny.

Bill v rozhovoru s NTR přiznal, že oslava bude s nejnadšenějšími speciální hosty - s jejich mexickými fanoušky.

"Rozhodně tam jsou nejzábavnější, milujeme koncertovat v Latinské Americe kvůli šílenství a energii, která tam je. Ve skutečnosti jsou jedním z nejlepších publik na světě," řekl frontman německé kapely, která startuje své turné v červenci ve Spojených Státech, v srpnu navštíví Kolumbii, Peru, Argentinu, Brazílii a uzavřou ho třemi koncerty v Mexiku na začátku září; Mexico City, Guadalajara a Monterrey.

Tokio Hotel: "Bylo na čase se vrátit do Peru"

23. června 2015 v 20:56 | Suzy =)
Mluvili jsme s Billem Kaulitzem, zpěvákem německé kapely, která se v srpnu vrací do Limy se svým novým albem.

Od prvního koncertu Tokio Hotel v Limě uplynulo 5 let a od té doby se pro kapelu hodně změnilo. Pro začátek, členové už nejsou děti, kteří by se loučili se svým dospíváním. Jejich vzhled se změnil stejně jako jejich hudba. Unaveni z tlaku nahrávací společnosti, se rozhodli produkovat své album podle vlastního času, jak chtějí oni. K dnešnímu dni dosáhli své nejupřímnější práce. Bill Kaulitz, zpěvák kapely, o tom vysvětluje více v našem telefonickém rozhovoru.

V den, kdy jste potvrdili koncert v Limě, jste na Twitteru byli nejvíce probíraným tématem. Úžasné! Z vašeho návratu jsou opravdu nadšeni.
Bill: Je vždycky skvělé vidět, jak fanoušci na našich koncertech a v Jižní Americe dávají ze sebe všechno, takže jsme velmi usilovali o to, abychom přivezli tohle turné, je skvělé to konečně potvrdit. Slyšet tyhle věci nás činí opravdu šťastnými, hodně si toho vážíme a o to více chceme přijet. Vím, že to bude skvělý koncert. Bylo to dlouhá doba a už bylo na čase. Velmi se těšíme.

Váš první koncert v Limě byl před 5 lety. Vzpomínám si na hysterii, kterou jste tehdy způsobili, ale jaké vzpomínky máš na to ty?
Bill: Vždycky jsem věděl, že peruánští fanoušci jsou velmi intenzivní, mají spoustu energie, jak jsi řekl. Tu noc jsem to mohl cítit na pódiu. Ale víš, když jsi na pódiu, člověk má pocit, jak ten čas letí. Jako bych šel na pódium, a o několik vteřin později okamžitě odešel, takže se nemůžu dočkat, až tuhle energii zase pocítím.

Lístky na váš koncert v Limě šly dnes do prodeje. Do Limy se vracíte s novým albem, které vyšlo téměř 6 let po albu "Humanoid".
Bill: Ano, rozhodli jsme si vzít tvůrčí pauzu, abychom se vrátili do studia a věděli, co chceme dělat. Dlouhou dobu jsme byli na turné a potřebovali nějaký čas, aby šel každý svou cestou. Turné, koncerty…na chvíli jsme toho potřebovali nechat, abychom udělali skvělé album. Na nějaký čas jsme odjeli, poflakovali se a potom se vrátili do studia, abychom psali. Tentokrát jsme měli příležitost psát, produkovat…dělat všechno na vlastní pěst, což bylo pro nás super nové, ale chtěli jsme, aby to byl náš další krok. Trvalo to déle, než jsme si mysleli. Nemysleli jsme si, že to bude trvat 5 let, ale alespoň je to dobré album (směje se).

Považujete za riskantní rozhodnutí, že jste si vzali pauzu? Na chvíli jste se rozhodli všeho nechat, když vaše kariéra byla nejlepší.
Bill: I když jde vaše kariéra dobře, vždycky si musíte vzít čas na tvorbu alba. Nikdy jsme nebyli ten typ kapely, která vydává album každý rok, protože musí. Vždycky jsme chtěli dělat skvělá alba, je to něco, co osobně milujeme. Když dospíváte, tak se mění i vaše hudba, takže jsme potřebovali přestat a popřemýšlet, jaký druh hudby chceme udělat, jak by nové songy měly znít. Tento čas jsme potřebovali, abychom se potom mohli vrátit.

Během přestávky ses se svým bratrem odstěhoval do Los Angeles.
Bill: Ano, stále žijeme v Los Angeles. Bylo pro nás nemožné, abychom měli v Evropě soukromý život. Věci byly mimo kontrolu, potřebovali jsme místo, kde bychom mohli mít soukromí. Los Angeles bylo pro tohle perfektním místem. Znali jsme několik lidí: producenty a přátele, kteří tam žijí, byla to perfektní kombinace. A stále tady žijeme.

Líbí se mi název nového alba, "Kings of Suburbia". Proč tento název? Takhle jste se cítili?
Bill: Název byl vybrán během procesu nahrávání alba. Zvolili jsme to, protože jsme měli tuhle vzpomínku, když jsme byli velmi mladí a žili v Německu, měli velké nadšení pro projekt, nebo když jsme napsali úžasný song, že jsme se cítili jako králové naše vlastního vesmíru. Teď žijeme, o čem jsme vždycky snili, a vzpomněli jsme si na tento pocit a jak ve studiu cítíme tuhle stejnou energii.

Píšete více v angličtině? Všechny songy na tomto albu jsou v tomto jazyce.
Bill: Když dojde na hudbu, nemáme rádi překládání. Dělali jsme to s předchozími alby; překládali jsme songy z němčiny do angličtiny, trvalo to opravdu dlouho…pociťovali jsme to i jako nucení. S tímto albem jsme se nechtěli k ničemu nutit, takže jsme se rozhodli, že když napíšeme song v angličtině, zůstane v angličtině, nebo když v němčině, zůstane v němčině. Už jsme nechtěli tyhle překlady. Jsme s tím velmi šťastní. Samozřejmě, neznamená to, že nebudeme dělat žádné songy v němčině, ale teď píšeme hodně v angličtině.

Můžeš mi říct něco o vaší show, kterou přivezete do Limy? Co můžou fanoušci očekávat?
Bill: Přivezeme hodně nových songů z nového alba, takže tam bude hodně z alba "Kings of Suburbia", ale ponecháme několik našich klasik (směje se). Obecně je to velmi energická show. Nápadem bylo přenést album, které je ve velmi elektronické, do nočního klubu. Chtěli jsme mít velkou party. To je plán, protože je album inspirované nočním životem. Tohle všechno jsme chtěli mít na pódiu. Máme fantastickou světelnou show, show je velmi elektronická, já měním neuvěřitelné kostýmy. Bude to skvělá party!


Zona Joven - interview s Tokio Hotel

23. června 2015 v 20:56 | Suzy =)
BjFRwpNYTN6JnEye
Vaše první návštěva Peru byla součástí turné Humanoid City. Co si pamatujete o svých peruánských fanoušcích?
Bill: Víme, že peruánští fanoušci jsou velmi intenzivní. A takoví byli na naší show. To je to, co milujeme; milujeme přijímat energii od našich fanoušků. Je to tak silné, že to můžeme cítit na pódiu, takže jim dáváme to nejlepší.
Přicházíte s elektronickým albem, kdo vás ovlivnil, když jste nahrávali?
Bill: Tom a já jsme se odstěhovali do LA a hodně slavili, takže album je ovlivněné nočním životem a novými DJs. Milujeme chodit na festivaly jako je Coachella; je inspirující poslouchat různé druhy hudby. Tomovi se líbilo i nové album od Artic Monkeys a pořád ho poslouchal.
Tom: Nejen Artic Monkeys. Existuje několik dalších kapel a stylů, které se mi taky líbí. A líbí se mi, že naše album zní způsobem, jakým jsme chtěli.
Co vám chybělo z Georga a Gustava, když jste se odstěhovali do LA?
Tom: Vlastně nic. (směje se)
Bill: Neztratili jsme kontakt úplně; volali jsme si a pokračovali v komunikaci, protože jsme součástí stejné kapely. Není to tak, že bychom byli léta od sebe.
Georg: Byly tu i časy, kdy jsme cestovali do LA, abychom se s nimi setkali, slavili jsme s nimi a ukázali nám LA scénu. A občas se taky vrátili do Německa.
Chtěli byste se na chvíli přesunout do Peru, tak, jak jste se odstěhovali do LA?
Bill: Upřímně ano. Mojí ideální situací by bylo cestovat po celém světě a v každé zemi na chvíli žít. Je velmi nepravděpodobné, že by se to někdy stalo, ale je to můj sen.
Jaká místa byste v Peru rádi navštívili, kdyby se váš sen stal skutečností?
Bill: Nevím (směje se). Když jedeme na turné, náš harmonogram je opravdu striktní. Málokdy máme čas si užívat města, která navštívíme.
Tom: Mám rád přírodu; Rád bych viděl tuhle stránu Peru, takže bych šel ven a podíval se na přírodu.
Kromě nového soundu máte i nový vzhled. Jak se to k sobě pojí?
Bill: Vždycky se snažím být šťastný se vzhledem, který si vyberu.
Tom: A jako obvykle si tím není jistý... (směje se).
Bill: Vzhled je součástí procesu; jde podle inspirace nových songů. Všechno se snažím vyvíjet ve stejnou dobu: hudbu, vzhled, videa a artwork alba. Víte, že mám rád módu a hraju si se svým vzhledem.
A tvůj vzhled jako obvykle přitahuje dívky...
Bill: Nevím... Chci říct... Doufám, že ano. (směje se)
Ve vašem turné Humanoid jste vedle futuristického města měli i vesmírné kostýmy. Jaká bude show "Feel It All"? Co přivezete v srpnu?
Bill: Je to velmi elektronické; obsahuje hodně z nového alba. Zahrneme i staré hity, ale hlavním rysem je nové album "Kings of Suburbia". Každý z nás hraje na nové nástroje, takže naše vystoupení určitě posunujeme do další úrovně. Budeme mít dobré kostýmy, hezké vizuální efekty a uvedeme velkou party.
Jakou máte zprávu pro Aliens z Peru?
Bill: Chceme vám moc poděkovat za neomezenou podporu, za to, že jste tak trpělivě čekali na nové album. Jsme šťastní, že jsme zpět a hrajeme, na čem jsme tak dlouho pracovali. Na chíli jsme byli pryč, ale chceme se zase sejít s našimi fanoušky a všechny je vidět na show. Bude to úžasné!
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz | Zona Joven 230/2015

Bill a Tom podpísali petíciu za legalizáciu homosexuálneho manželstva

3. června 2015 v 19:50 | Suzy =)


Internetová petícia "Es ist Zeit" kancelárky Merkelovej, ktorá vyzýva k legalizácii manželstva pre homosexuálne páry, má svojich priaznivcov aj medzi celebritami. Sú medzi nimi: Tokio Hotel, Florian David Fitz, Lena Meyer-Landrut ...

Viac ako 150 celebrít z politiky, športu, kultúry, vedy a ekonomiky podpísalo internetovú petíciu "Es ist Zeit", aby Spolkový snem odsúhlasil legalizáciu homosexuálneho manželstva, napísal v pondelok "Spiegel Online".


#AskTokioHotel - 04.05.2015

6. května 2015 v 13:49 | Suzy =)Tokio Hotel: Sme tu ... Pripravení? Poďme sa pozrieť na nejaké dobré fotky #asktokiohotel

Neviem, aký seriál ešte sledovať, takže aký by ste mi navrhli?
Tokio Hotel: Musíš vidieť House of Cards!

Argentína sa pýta Billa, kedy navštívite Buenos Aires?
Tokio Hotel: Ešte to nie je oznámené ale ANO !!!!

Súkromný tweet
Tokio Hotel: No hádaj ... ;-)

Stále plánujete vydať nový album na konci roka 2015?
Tokio Hotel: um ... nie! My sme niečo také niekedy povedali?

Čo si o nás myslíte? Sme najlepší fanúšikovia na svete?
Tokio Hotel: Samozrejme, že ste !!! #Aliens

Aký je váš obľúbený Disney film?
Tokio Hotel: Bill: Leví kráľ Tom: Liška a pes Gustav: Leví kráľ Georg: Malá morská víla ;-)

Aký song / interpreta momentálne počúvate?
Tokio Hotel: MAX ELTO

Alpha Industries: Tokio Hotel rockují v bundách Alpha MA-1 během jejich světového turné "Feel It All"

20. dubna 2015 v 18:54 | Suzy =)

Březen 2015: Poté, co si na několik let vzali volno od koncertování, německá pop-rocková kapela Tokio Hotel se nedávno opět vynořila se svým pátým studiovým albem "Kings of Suburbia". Od vydání v listopadu 2014 se album dostalo na 1. místo iTunes ve 29 zemích.
Zpěvák Bill Kaulitz a jeho dvojče a kytarista Tom Kaulitz jsou již léta pyšnými fanoušky Alpha - naši klasickou MA-1 měli na na sobě na pódiu, ve videoklipech a během rozhovorů s tiskem - takže jsme jim chtěli dát něco speciálního. Tým Alpha Industries Europe navrhl pro kapelu na zakázku ušité bundy MA-1, aby rockovali na pódiu během jejich světového turné Feel It All 2015.
Vzhledem k tomu, že Alpha Industries Europe sídlí v Neu Isenburgu, Německo, tým byl schopen osobně doručit speciální edici bund kapele a jejich crew, když před několika týdny přijeli do Frankfurtu. Fanoušci zdivočeli, když kapela sdílela na Twitteru a Instagramu fotku své bundy Alpha. Přestože bundy MA-1 byly na zakázku ušité speciálně pro členy Tokio Hotel a jejich crew (pro veřejnost nejsou k dispozici), klasické letecké bundy MA-1, Burnett a Valor jsou dostupné na AlphaIndustries.com.

AMY&PINK: Tokio Hotel o sexparty, drogách a Berghainu

20. dubna 2015 v 18:50 | Suzy =)

V jakém klubu by mohla být hrána vaše nová deska "Kings of Suburbia"?
Bill: V německé klubové scéně se moc nevyznám, protože tady málokdy chodíme slavit. Myslím si, že v LA je několik klubů, ve kterých by album mohli hrát. Například Warwick. Nebo XS v Las Vegas.
Většina lidí, včetně mě, tyto země neznají. Co tam hrají?
Tom: V těchto klubech hrají hodně elektra. Hrají tam Swedish House Mafia nebo Skrillexe. Z našich songů, které jsou velmi elektronické, necháme udělat remixy, které se budou hodit do spousty klubů.
Jsou určité kluby, kde byste chodili, kdyby hráli vaše songy?
Bill: No, slavil bych v Berghainu, kdyby nás tam hráli (hlasitě se směje).
Tom: Coachella by taky byla úžasná.
Jaký jste typ party-kluka?
Tom: Patříme mezi ty, kteří se opile poflakují v rohu.
Netančíte?
Tom: Jen když jsme pořádně opilí. Na Gustavově svatbě jsme tančili na hudbu z 90. let. To bylo naprosto vtipné. Jinak nejsme takovými tanečníky.
Jaký drink vás zláká k tanci?
Tom: To byl takový mix tequily, whiskey coly, rumu, coly, piva a vína.

Tokio Hotel - proražení v britských klubech díky novému EP

7. dubna 2015 v 19:45 | Suzy =)

Musíme přiznat, že jsme zcela nadšeni, jak se Tokio Hotel v posledních měsících ohlásili. Časy masové hysterie jsou pryč. Kluci, kteří jsou již mladými muži, se nesnaží zaujmout superlativy, spíše sází na kvalitu než kvantitu. Vznikli téměř před 15 lety, na kontě mají tři alba #1 a čtyři singly #1 v Německu, přes sedm milionů prodaných desek po celém světě, turné před milionovým publikem po celém světě a armádu fanoušků, kterým kapela vděčí za několik MTV - a nespoečet dalších mezinárodních cen. Ve zkratce: Tokio Hotel měli už tuhle jedinečnou kariéru, o které ostatní kapely můžou jenom snít, a zdá se, jako by teď měla následovat druhá kategorie, která je jiná.
S aktuálním čtvrtým albem "Kings of Suburbia" ukazují Tokio Hotel nový směr, který je sloučen do rocku a elektronických beatů. Tokio Hotel právě nastoupili na 6. místo Breakout Position Music Week Club Chart Breakers ve Velké Británii. Okolnosti: Cazette-Remix "Love Who Loves You Back", který společně s exkluzivními remixy vychází 3.4. na EP "Feel It All".
Nejedná se o žádnou náhodu, protože švédské DJ duo Cazette a ctižádostivý producent Pionear dali "Love Who Loves You Back" a druhém singlu "Feel It All" nový kabát. Pro Cazette bylo velmi rychle jasné, že chtějí jít s Tokio Hotel do studia. Sebastian Furrer (Cazette):
"Když jsme si poslechli nové album, dostalo nás to, protože jsou kluci velmi tvůrčí a celkově napsali spoustu dobré hudby. Je zábavné vidět, že jde kapela dál, může se vyvíjet a předává stále ten stejný pocit, který se k nim prostě hodí."
A Alexander Björklund (Cazette) dodává:
"Pracovat s klukama bylo opravdu super, jsme si velmi podobní, všechno jsme viděli stejně, a měli jsme pocit, že jsme mohli dělat, co jsme chtěli!"
Cazette proměnili "Love Who Loves You Back" v house-ofenzívu. Kromě toho jsou na EP remixy "Feel It All" a "Love Who Loves You Back" od Pioneara:
"Nejdříve jsme pracovali na "Love Who Loves You Back" a já měl nápad, abychom udělali rychlejší beat, který se bude hodit na taneční parket. Myslím si, že verze obou songů perfektně doplňují sound jejich nového alba Kings of Suburbia."
Tom z Tokio Hotel k tomu dodává:
"Stále častěji budeme s někým spolupracovat - pro Tokio Hotel jako kapelu, projekty pro Billa, a kdo ví, možná se někdy postavím do klubu s igelitovým sáčkem před hlavu a budu tam mít DJ-set. Ale milujeme, když jsme ve studiu, píšeme songy, produkujeme - takže budeme více a více s někým spolupracovat, nebo psát i pro jiné interprety. Pro nás všechny je to velké téma."
"Feel It All" EP:
"Feel It All" - Main Version
"Feel It All" - Live New Years Version
"Feel It All" - Pioneer Remix
"Love Who Loves You Back" - Pioneer Remix
"Love Who Loves You Back" - Cazzette Remix

Planet 105 - rozhovor s Tokio Hotel

4. dubna 2015 v 16:08 | Suzy =)
Jsem trochu nervózní. Na tento moment čekám už 10 let!
Bill: Wow!
Začínali jste s německými songy, ale vaše aktuální album je jen angličtině. Spousta fanoušků si přeje, abyste udělali zase něco v němčině. Dočkáme se někdy tohoto dne, nebo jste se rozhodli, že teď budete dělat všechno v angličtině?
Bill: Neřekl bych, že to už nikdy nebudeme dělat, ale teď píšeme raději v angličtině a není důvod psát v němčině. Ale umím si představit, že se to jednoho dne zase stane.
Jste spolu už tak dlouhou dobu. Jak funguje vaše přátelství po tak dlouhé době?
Georg: Velmi dobře. Myslím si, že se známe velmi dobře, takže přesně víme, jak někoho vyprovokovat a kdy toho raději nechat.
Gustav: Jen si vzpomínám na rvačku s Billem, ale to bylo už před 12 lety.
Vaše turné je trochu omezené, místa jsou mnohem menší. Stali jste se skromnějšími?
Bill: Turné bylo ve skutečnosti...
Tom: Neřekl bych, že jsme se stali skromnějšími.
Bill: Ne, tohle turné jsme už plánovali ještě před vydáním alba, protože jsme měli velkou poptávku od fanoušků, kteří říkali, že nás chtějí vidět v menších místech. Také se setkáváme s fanoušky a chtěli jsme s nimi mít víc kontaktu, protože ve velkých halách je to vždycky těžší. A bude tady i 2. část, kde budeme hrát ve velkých halách, ale doposud se nám to velmi líbilo.
Jak se někdo může vplížit do vašeho tourbusu?
Bill: To je obtížně. Ani já nevim, jak...
Gustav: To je nemožné.
Georg: Když chce někdo dovnitř, tak úplně nahý.
To je dobrý tip.
Tom: Kdo nám na koncertě ukáže prsa, může mít dobré šance, protože jsme je neviděli už dlouhou dobu, musím říct. Nevím, jestli je to kvůli tomu, že naše publikum stárne, ale dříve jsme viděli mnohem víc prsou.

První rande s... Tokio Hotel

4. dubna 2015 v 16:00 | Suzy =)
V naší sérii "První rande s..." jdeme na první rande s hudebníky, abychom jim položili co možná nejvíc nepříjemné otázky, kterým se na prvním rande obvykle vyhnou. My jsme jim ale dali šanci, aby se ukázali z té nejlepší stránky - přesně jako na prvním rande.
Víte, že jsme na rande?
Tom: Ano.
Bill: Slyšel jsem, že je to tvoje první dvojité rande.
Ano, byli jste už na dvojitém rande? Děláte něco společně?
Bill: Ne, ale měli jsme stejnou přítelkyni.
Opravdu?
Bill: Ano (směje se). Byla to přítelkyně? Byl to první polibek. Tom jí tehdy políbil jako první.
Tom: Ale měli jsme jich několik spolu . Každopádně některá, která se nám líbily, já si vzpomínám na víc. S jednou jsme se oba líbali.
Víc, které jste i sdíleli?
Bill: Trochu jsme si je sdíleli.
Tom: Ano, je třeba říct, že já byl vždycky první, a potom jsem je přehlížel. Když jsem je už nechtěl, odevzdal jsem je Billovi.

YouTube Q&A - 03.04.2015

4. dubna 2015 v 15:59 | Suzy =)
Báli jste se reakce lidí, než video vyšlo?
Bill: Ne. Byli jsme nadšeni, až se o něj podělíme. Pracovali jsme na něm celým svým srdcem, takže jsme se nemohli dočkat, až ho uvidíte. Je to opravdu vzrušující projekt.
Gustave, jaké je tvoje oblíbené pivo na světě?
Gustav: Sternburg Export B z láhve
Jaké bylo spolupracovat na tomto videu se švýdskými producenty? :)
Tom: Bylo skvělé pracovat s Mattiasem. Byl to úžasný režisér a ve všem jsme se shodli. Nemohl bych si přát lepšího režiséra pro tohle video.
Bille, jaká scéna byla nejtěžší? a proč?
Bill: Nejtěžší byla brečící scéna... bylo to poprvé, co jsem opravdu musel hrát, a nebyl jsem si jistý, jestli to dokážu před kamerou během několika minut...
Bille, líbilo se ti rozbít láhev o hlavu toho chlápka? Udělal bys to znovu, v reálném životě?
Bill: Byla to velká zábava, protože jsem takový agresivní člověk :-) určitě bych to udělal znovu...

Tokio Hotel: Kultovní děti, které dospěly

4. dubna 2015 v 15:58 | Suzy =)
"Láská nemá žádné pohlaví nebo náboženství, nemá žádné hranice" - Tokio Hotel mluvili s KALTBLUT o svém novém albu "Kings of Suburbia" [Island Records] a nadcházejícím světovém turné "Feel It All: The Club Experience", které odstartuje příští týden v Londýně. Inspirováni svévolným hýřením svého nově nalezeného domova v centru Los Angeles, oblíbení ztracení kluci z Německa, Bill & Tom, konečně dospěli - ale cítí se stále jako mimozemšťané?
Jak jste nahráli nové album?
Bill: Georg a Gustav bydleli pořád v našem rodném města, pořád bydlí v Německu. Já a Tom jsme se přestěhovali do LA, takže celou dobu jsme nepracovali spolu, ale setkávali jsme se ve studiu kvůli nahrávání pro kapelu a kvůli živému nahrávání. Jednou za čas přijeli do LA, potom jsme se s nimi setkali v Německu.
Tom: Také jsme byli v Německu. Nahrávali jsme v hodně různých studiích. Myslím, že tahle deska nám zabrala čtyři roky práce, neustále jsme byli ve studiu, kde jsme produkovali a psali. Takže na konci to byla sbírka čtyř let skládání songů - skončili jsme nahráváním na mnoha různých místech.

Čtyři roky je opravdu dlouhá doba!
Bill: Jo, já vím, ale neustále jsme na tom pracovali. Napsali jsme hodně songů. Měli jsme tolik songů, které na desce ani neskončily a raději jsme zvolili méně songů, abychom mohli vytvořit perfektní album. Rozhodli jsme se zveřejnit jedenáct skladeb. Také jsme napsali hodně songů, které jsme napsali pro sebe a nabídneme je jiným interpretům. To je něco, co jsme chtěli dělat, produkovat i pro ostatní lidi.

Značka Bill Kaulitz

4. dubna 2015 v 15:53 | Suzy =)

http://www.wiwo.de/images/bb16/11367326/3-format2101.jpg
Zpěvák Tokio Hotel Bill Kaulitz mluví o odvaze ke změně, klucích jako nové skupině fanoušků, svém životě v Los Angeles. A touze po německém černém chlebu.

WirtschaftsWoche: Pane Kaulitzi, Vaše vlasy jsou platinově blond a nakrátko ostříhané. Máte na sobě černé džíny, lakované boty a pletené pončo - v porovnání s minulostí vypadáte vyloženě maloměšťácky.
Bill Kaulitz: Často nosím vysoké boty, které alespoň v Německu ještě stále způsobují rozruch. Ale jasně, dnes vypadám jinak než před pěti lety. Miluju módu a nikdy bych nemohl mít stejný účes několik let. Potřebuju změnu.

Dlouhé černé vlasy byly několik let Vaší obchodní značkou. Nejsou takové změny nebezpečné?
Jasně, pokaždé, kdy mám nový účes nebo nové tetování, nastane výkřik. Fanoušek pokládá kapelu za úžasnou kvůli její hudbě a vzhledu - a když se to změní, nastane nelibost. Ale já se stále vyvíjím a měním, a to se některým fanouškům nebude líbit. Jako umělec musíte na sebe vzít tohle riziko.

EP Tokio Hotel - "Feel It All"

3. dubna 2015 v 14:20 | Suzy =)
Kelly Clarkson Has Never Heard Tokio Hotel's 'Run Run Run'
Keď Kelly Clarkson vydala začiatkom týždňa svoj nový song "Run Run Run", kopa ľudí prišla na to, že sa jednalo o cover verziu piesne od Tokio Hotel.
32-ročná speváčka práve prezradila, že verziu tejto piesne od nemeckej kapely až do dnes nikdy nepočula!
Kelly nahrala song ako duet s Johnom Legend a bude na jej novom albume Piece By Piece, ktorý bude v obchodoch od 3. marca.
  • Wow, práve som počula @tokiohotel verziu Run Run Run! Taká skvelá! Nikdy predtým som ju nepočula?! Niektorí fanúšikovia ma na ňu upozornili.
  • Jediná verzia, ktorú som z Run Run Run počula, bola piáno/spev od 1 z autorov, ktorý mi ju poslal pred 2 rokmi??
  • No, existujú 2 verzie skvelého songu! :)
  • Neboli zahrnutí ako autori songu, pretože si myslím, že ho podľa vydavateľstva nenapísali. Nesnažím sa ich nerešpektovať.
  • Je nepríjemné, že som nedostala všetky informácie a že to vyzerá, ako keby som im ho ukradla, pretože toto by som žiadnemu interpretovi nikdy neurobila.
- John Legend: @kelly_clarkson história hudby je plná mnohými autormi, ktorí spievali verzie jedného songu. Gratulácia autorom!!

JustJared.com - rozhovor s Billem a Tomem

12. února 2015 v 14:09 | Suzy =)
Noční život v LA inspiroval vaše nové album Kings of Suburbia. Jsou v LA určitá místa, která máte rádi a často tam chodíte?
Bill: Mám pocit, že máme fáze, kdy často někam chodíme, a potom už tam nechodíme. Jediné místo, kde vždycky chodíme, i když, Tome, ty moc nejsi na noční kluby…
Tom: Jsem, jen moc nejsem na tancování.
Bill: Jo, ale rádi hodně popíjíme, a potom hodně mluvíme a posloucháme hudbu. SoHo House je prostě klasika, kde si vždycky rádi zajdeme. A pak se to mění. Chvíli se mi líbil Sound.
Tom: A Hyde, jednou týdně, minimálně.
Bill: Miluju Warwick. A noční kluby, nevím. V centru města byly pop up večírky, které byly super. Tak moc jsme chodili ven, že si ani nevzpomínám.

Jaký je váš oblíbený text ze singlu "Love Who Loves You Back"?
Bill: Asi "Love Who Loves You Back" (směje se), protože o tom to vlastně je. Mám pocit, že bychom neměli přemýšlet o tom, koho milujeme, protože to stejně nemůžeme kontrolovat. A mám pocit, že se o to snaží hodně lídí, ale je pěkné, že to nemůžeme kontrolovat. Všichni máme tendenci snažit se mít kontrolu nad naším srdcem, ale na konci to stejně kontrolovat nemůžeme. A tohle pro mě znamená tento song. Prostě miluj toho, kdo ti lásku oplácí, prostě si užívej lásku.

Máte pocit, že se mnohokrát zamilujete a odmilujete? Můžete milovat více lidí najednou?
Bill: Myslím si, že ano. Když byl Tom mladší, miloval hodně dívek každou druhou noc (směje se). Byl pěkně divoký. Teď se trochu usadil. Myslím si, že mu bylo 16, 17.
Tom: V tom věku to dělá každý.
Bill: Já ne.
Tom: Ano, dělal jsi to.
Bill: Nedělal. Mám pocit, že jsem pravý opak. Když se zamiluju, tak těžce. A potom jsem si tím jistý. Ale chvíli trvá, než se to stane. Takže ano, nejsem takový, nejsem ten typ na jednu noc.

Bullett.com - rozhovor s Billem a Tomem

10. února 2015 v 13:56 | Suzy =)
Poměrně brzo budete na turné. Jaký je proces přípravy?
Bill: Ve skutečnosti to chvíli trvá. Máme velkou zkušebnu v Německu, kde obvykle chodíme - teď máme úplně novou - chodíme tam a začínáme dávat dohromady setlist, která dává smysl a vizuální obsah show, který se hodí k songům, které chceme hrát. Nejprve se zaměříme na všechny vizuální věci, poté se zaměříme na to, co chceme udělat se songy, a potom je s kapelou uspořádáme. Obvykle přemýšlíme o tom, na jaký instrument každz z nás může hrát, a co můžeme udělat. A potom si procházíme setlist a bereme song za songem. Tohle budeme dělat po dobu čtyř týdnů a koncem těchto čtyř týdnů začneme s celou bandou generálku a potom vyrazíme na turné.
Tom: (směje se) Jediný problém je, že jako kapela jsme opravdu líní, protože na zkouškách jsou občas dny, kdy přijdeme, pojíme, uděláme si pauzu, zazpíváme song, pojíme a zase si uděláme pauzu. A potom je den u konce!
Jak se nové album "Kings of Suburbia" liší o vaší předchozí práce?
Bill: "Kings of Suburbia" je víc elektronické než věcí, které jsme dělali předtím. Poté, co jsme vydali naše poslední album, jsme si vzali pauzu. Byla to delší přestávka, než jsme si mysleli, protože jsme tak trochu vyhořeli a nevěděli, jakou hudbu chceme dělat. Byli jsme bez inspirace, takže jsme ustoupili od kariéry, abychom žili život a našli inspiraci pro novou hudbu. Rok jsme opravdu nic nedělali, a myslím si, že to bylo dobře, protože jsme poprvé měli čas produkovat, psát a přemýšlet. Nahrávací společnost na nás nevyvíjela tlak, což bylo skvělé, mohli jsme být kreativní a zkusit nové věci. Během pauzy se změnil i náš osobní vkus, hodně jsme slavili, takže jsme byli inspirováni nočním životem LA a DJ scénou. Začali jsme do toho zapojovat syntezátor a takové věci. Výsledek je víc elektronický. A bylo to poprvé, co jsme si celou desku sami produkovali.

Rozhovor pro magazín Schön!

10. února 2015 v 13:55 | Suzy =)
Co máte nejraději na Los Angeles?
Tom: Pro mě je to svoboda, kterou máme v Kalifornii. Když jsme opustili Německo, bylo to vůbec poprvé, co jsme byli schopni žít normální život. Najednou jsme byli schopni dělat vše, co jsme chtěli. To byl skvělý pocit, bylo to úplně odlišné od našeho života v Evropě.
Bill: Miluju počasí. Každý den je slunečno a máte pocit, jako byste byli stále na dovolené. Ale je tu i negativní aspekt na počasí v Los Angeles - lidé se stávají nudnými ve věci módy. Jejich outfity můžou být trochu nudné. To je pro mě těžké, protože móda mě opravdu zajímá.

Vzpomínáte si na svůj úplně první kostým na pódiu?
Bill: Vzpomínám. Když jsme začali vystupovat, měli jsme koncert v našem rodném městě Magdeburku. Na tomto koncertu jsem měl na sobě károvanou sukni. Stále si pamatuju, jak jsem měl na sobě tento neobvyklý oděv v kombinaci s tričkem, které jsem si doma udělal, a botami Dr. Martens. Neměli jsme peníze, takže jsem si často vytvářel své vlastní kostýmy.

Řekněte mi o vašem největším snu, který se splnil.
Bill: Vždycky jsme chtěli být úspěšní s naší hudbou. Mému bratrovi a mě bylo sedm, když jsme začali psát naše vlastní songy. Tehdy jsme neměli žádného producenta nebo nahrávací společnost, kteří by nás v rodném městě podpořili. Společně s Georgem a Gustavem jsme kapela dlouhou dobu - teď je to více jak třináct let.

EXKLUZIVNĚ: Tokio Hotel se vrací s Kings of Suburbia a novým světovým turné

10. února 2015 v 13:54 | Suzy =)

Po jejich nedávné show ve Viper Room v LA jsme měli vzácnou příležitost posedět s německými pop-rockery Tokio Hotel, jejichž fanoušci, Aliens, jsou známí pro svou velkou oddanost. Kapela právě vydala své první album po pěti letech, Kings of Suburbia, které je dostalo do jiného směru díky novému zvuku a elektronicky a tanečně orientovanýn písním. V březnu 2015 se chystají na nové světové turné "Feel It All: The Club Experience".
5 šťastných fanoušků Tokio Hotel má šanci vyhrát exkluzivně podepsané polaroidy! Abyste se mohli zúčastnit, odešlete tweet na @Bandsintown & @decodeltd s hashtagem #THxBIT. Příští týden náhodně vybereme 5 vítězů a na Twitteru je upozorníme.

1LIVE Talk - rozhovor s Billem a Tomem

10. února 2015 v 13:53 | Suzy =)

AUDIO

Ingo Schmoll: Před 9 lety vyšel kapele Tokio Hotel z Magdeburku první singl a album. Všichni víme, jak to pokračovalo. Byla tady masová hysterie mezi teenagery, prodali miliony desek, nejen v Německu, ale také v zahraničí. V následujících letech vyhrála kapela snad všechny ceny kromě Grammy. Mimo jiné také 1LIVE Krone v roce 2007, kterou vám na pódiu předal…?
Bill (směje se): Haha, to jsi byl ty!

Ingo Schnoll: Všechno jste zažili v neobvykle mladém věku. Kolik vám bylo let? 15, 16?
Bill: 15, 16.
Tom: 15, 16, 17.

Ingo Schmoll: Ale Tokio Hotel mánie měla svou cenu, pak už jste se kvůli spoustě fanoušků nemohli volně pohybovat. A v roce 2010 dvojčata Bill a Tom zatáhla za brzdu a utekla do Los Angeles, Gustav a Georg zůstali v Německu. To se stalo před čtyřmi lety. Začátkem října vydali nové album "Kings of Suburbia" a já sedím v Los Angeles s Billem a Tomem. Prosím, řekněte, kde se teď nacházíme.
Bill: Jsme ve studiu "The Village" v Santa Monice.

Ingo Schmoll: 1LIVE, jedna hodina u Tokio Hotel v LA.

Ingo Schmoll: 1LIVE s Tokio Hotel, nebo spíše s polovinou kapely. Sedím s Billem a Tomem ve velkém hudebním studiu v LA, kde oba stále bydlí, ne ve studiu, ale ve městě.
Tom: No, i tady ve studiu… (směje se)

Ingo Schmoll: Jaké máte spojení se studiem "The Village"?
Bill: Objevili jsme ho před nějakou chvílí, tahle budova se nám líbila, protože je to takové staré studio, kde už nahrávala spousta lidí a je tady úžasný tradiční studiový šmrnc, který jiná studia nemají.
Tom: Ano, je tady dobrá atmosféra.
Bill: Přesně tak, proto jsme tady nahráli pár věci na album a rád se tady vracím a občas si to tady pronajmu.

Ingo Schmoll: Máte tušení, kdo už tady nahrával?
Tom: Trochu, otázkou spíše je, kdo tady ještě nenahrával. Ale jsou mezi nimi neuvěřitelné hvězdy, legendy, mezi nimi také Aerosmith, to je naše oblíbená kapela. Ale jinak tady nahrával každý. Je tady i hodně soukromých studií, své vlastní studio tu má například John Mayer a myslím si, že i další lidé…
Ingo Schmoll: Lennon, Pink Floyd…
Tom: Pink Floyd tady také nahrávali…

Tokio Hotel o dospívání a novém albu "Kings of Suburbia"

10. února 2015 v 13:53 | Suzy =)

http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/diffuser.fm/files/2014/12/TokioHotel.jpg
Jako mnoho mladých kapel, Tokio Hotel byli skupina hudebníků, kteří chtěli následovat své sny a stát se rockovými hvězdami. Od chvíle, kdy vydali své debutové album "Schrei" v Německu v roce 2005, se mladí rockeři rychle katapultovali do víru vyprodaných zahraničních turné a do podvědomí fanoušků, na které možná nebyli připraveni - po celou dobu prodávají miliony desek. A teď, s více než desetiletou zkušeností v hudebním průmyslu, jsou Tokio Hotel zpět se svým prvním albem po pěti letech.
"Kings of Suburbia" - které vyšlo v říjnu loňského roku - ukazuje nejen kolekci skladeb Tokio Hotel, na které fanoušci úzkostlivě čekali, ale zaměřuje se také na změny v jejich hudebním směru. I když stále řeší osobní a někdy i těžká témata, sound na skladbách jako "Love Who Loves You Back" je energičtější a může vás dokonce inspirovat k tanci kolem vaší ložnice (jak jsem během jejího poslechu udělala i já) ve srovnání s temnější hudbou, kterou produkovali v minulosti. Jistě, jsou tam temnější melodie jako v "Run, Run, Run", ale deska má výrazně omlazující duch a bude spojovat staré a nové fanoušky v této nové éře Tokio Hotel.
Měli jsme šanci si popovídat se zpěvákem Billem Kaulitzem a multiinstrumentalistou Tomem Kaulitzem (bratři), basistou Georgem Listingem a bubeníkem Gustavem o životě, hudbě a vším mezi tím. Otevřeně mluvili nejen o překážkách, se kterými jako slavní čelili ve svém rodném městě, jak se snaží žít "normální život", ale také o tom, jak moc dospěli členové kapely v muže a jaké pro ně budou nadcházející roky.

"Teď pojedeme zase na turné," řekl nám Bill Kaulitz, "nezáleží, kde žijeme - v jiných zemích nebo ve městě, v tourbusech nebo kdekoliv jinde. Pro nadcházející dva roky opravdu nezáleží na tom, kde žijeme."
 
 

Reklama