Volgagrad FM 101.5 - rozhovor s Billem a Tomem

4. října 2015 v 11:40 | Suzy =) |  Interviews & Articles

Volgagrad FM 101.5 (1. října 2015), rozhovor s Billem & Tomem přes Skype
Maxim Tkachenko: Máme Tokio Hotel online, a první otázka je: "Turné na podporu vašeho nového alba Kings of Suburbia už začalo. Jak publikum přijalo nové album?"
Bill: Vlastně velmi dobře! Právě teď jsme velmi šťastní, že jsme byli schopni udělat takovou cestu od nahrání nového alba až k nové show. Je to velká zábava. Na koncerty chodí velký počet lidí. Užíváme si naši hudbu a naše fanoušky. Je to skvělé a jsme velmi, velmi šťastní.
Maxim: Co ovlivnilo váš styl? Nové album je mnohem jemnější ve srovnání s těmi předchozími.
Tom: Myslím, že se prostě změnil náš životní styl a začali jsme vnímat věci jinak. Zažili jsme hodně nových věcí a v našich životech nastaly nějaké změny. Nová města, lidé, noční život, hlavně v LA, měl na nás skvělý vliv. Nové album je více elektronické a tak či tak by se talo; uplynul nějaký čas, hodně času jsme strávili ve studiu a pracovali na albu. Všechno se stalo prostě přirozeně.
Maxim: Jak obvykle začíná vaše ráno?
Tom: Hm, opravdu pozdě. Naše rána začínají opravdu pozdě, protože Bill a já jsme noční lidé a chodíme do postele kolem 5-6 ráno a probouzíme se kolem 1 odpoledne. Nejprve jdu do sprchy, dám si kafe a čtu si e-maily. To je první věc, kterou ráno dělám.
Maxim: A co děláte během svého volného času?
Tom: Většina našeho času je věnována hudbě, i když máme nějaký volný čas, tak jdeme do studia, pracujeme na novém materiálu, píšeme texty, hrajeme na nástroje a všechny tyhle věci. A samozřejmě, hodně našeho času je věnováno našim psům. Jsme milovníci psů!
Maxim: Mohli byste něco vzkázat našim posluchačům Volgograd FM?
Bill: Nemůžeme se dočkat, až uvidíme město a představíme naši show, abychom viděli naše fanoušky. Těšíme se, protože velmi brzy bude v Rusku náš první koncert. A jsem velmi šťastní, že brzy uvidíme naše fanoušky po tak dlouhé době. Je to opravdu velmi speciální moment, na který jsme tak dlouho čekali.
7qJWj9yR rq3dmnNB
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.