Feel It All: Part 2 - Q&A

4. října 2015 v 11:39 | Suzy =) |  Interviews & Articles
San Francisco - 27.07.2015
- Bill řekl, že se brzy vrátí a nenechají USA čekat jako předtím.
- Když Bill nosí bílou, má špatný den. Lidi to tak nutí vypadat více vzhůru.
- Někdo se Billa zeptal, co by dělal v zoombie apokalypse a on řekl, že je skvělý v katastrofických situacích a doufá v zemětřesení, ale zároveň dodal, že v takové, kdy se nikomu nic nestane. Jen proto, že mu to připadá vzrušující, řekl, že by šel ven se zbraní v ruce a zabíjel zoombie. A potom se kdosi zeptal, co by dělal, kdyby byl Tom zoombie a po mnoha teoriích mezi dvojčaty a Georgem Bill řekl, že místo střílení na Toma by nechal Toma, aby ho snědl.
- Tom řekl: "Mám něco úžasné a něco okay, co vám dám. Kdo chce něco úžasného?" Myslím, že jsem byla první, kdo zvedl ruku, protože se vstanul, šel ke mně a dal mi trsátko. "Chtěla jsi něco úžasného, takže dostaneš Tomovo trsátko. Kdo chce něco okay?" Další fanynka zvedla ruku a on řekl: "Ty získáváš Georgovo trsátko." A vtipkovali, takže jsem se podívala na další holku a všichni: "Chceš to vyměnit?" Bill a Georg se začali smát a bylo to úžasné.
- Ptala jsem se Gustava, jaké je být jediným ženatým mužem. Tom: "Moc se nezměnilo. Jen s námi nemůže chodit do striptýzového klubu." Bill: "Vy dva byste se taky dostali do problémů. Já jsem jediný, kdo tam může chodit."
- Ptala jsem se, kdyby po zbytek svého života mohli poslouchat jeden song, jaký by to byl Bill: "Let love guide you. Miluju Florence and The Machine." Tom: "Baby Love". Georg: Zapomněla jsem název, ale byl to song od Bon Jovi. Gustav taky vybral Bon Jovi.
- Bill si čistí zuby, když se sprchuje.
- Tom chce zkusit jíst žáby. Mluvili jsme o francouzském jídle.
Los Angeles - 28.07.2015
- Bill řekl, že když spadl v Argentině, nemohl z toho udělat ani žádný taneční pohyb, ale aspoň nezpíval.
- Fanynka: Co dělá lásku silnou? Bill: Vášeň. Řekl, že když je ve vztahu, rád ho udržuje vzrušujícím. Tom: Láska je pouze silná/hlasitá v ložnici.
- Dostali otázku, za jakou věc jsou nejvíce vděční, že ji v životě mají. Bill odpověděl: "Tom a Pumba."

Anaheim - 30.07.2015
- Ptala jsem se Toma, jakým směrem půjde nové album. Tom: Country. :D
- Když Bill slyšel, že jsem přiletěla z Austrálie, řekl: OMG, tak moc tam chci. Tom by taky rád jel do Austrálie, ale myslí si, že tam nemají moc fanoušků.
- Bill si myslí, že by bylo skvělé letět na Mars a už se nikdy nevrátit.
- Fanynka se ptala, jakou barvu má jejich spodní prádlo. Všichni se podívali, Billovo bylo černé a řekl, že vždycky nosí černé. Potom fanynka řekla: "oh, takže nemůžeš vidět, když je špinavé." A Tom řekl: "A jeho je vždycky špinavé!" Všichni se začali smát.
San Diego - 31.07.2015
- Fanynka se zeptala Billa, jestli by si s ní mohl zazpívat By Your Side a on neznal text, takže jsme mu museli pomoct.
- Celkově je jejich román mix. Tom řekl, by budeme muset hádat, co je pravda a co je fikce.
- Part 5 bude tento rok. Ptala jsem se dvakrát a oni řekli ano.
- Ptala jsem se, jestli tu bude něco jako 30 Seconds To Mars camp a Georg se ptal, jestli bychom to chtěli, my řekli, že ano, potom Tom řekl, že nechce chodit na túry, já řekla, že ani já nechi. Pak Tom řekl, že něco velkého přijde asi v roce 2017.
- Bill má Tomovo číslo uložené pod jménem "Tomi"
- Dostali otázku, aby se vzájemně popsali jedním slovem. Georg řekl pro Gustava "uštěpačný". Tom pro Gustava "hladový" a pro sebe "talentovaný" a Bill řekl pro sebe "krásný".
Las Vegas - 01.08.2015
- Fanynky se ptala, jaký dárek by chtěli dostat na show v Denveru. Bill vtipkoval, že chce zlaté Rolexky, Tom motorku, Gustav řekl, že jí dá svůj seznam později.
- Dostali otázku, jaká je nejlepší čas na tom být v kapele. Gustav řekl, že whisky po show a potom řekl, že to byl jeho nejdelší vztah.
- Dostali otázku, jaké mají nejlepší vlastnosti. Tom řekl, že u Billa je to těžké říct, protože je to jeho dvojče a on a Bill se setkali v břiše jejich mámy, takže nemůže vybrat jednu vlastnost. Je to všechno. Bill řekl, že Georg je důvěryhodný, proto má na starosti všechny finance kapely. Nemá rád smlouvy a čísla. Prostě podepíše, co mu Georg řekne. Georg řekl: "Takhle jsem dostal své Ferrari."
- Fanynka se zeptala, jestli Bill řídil Tomovu motorku. Bill řekl, že ne. Je to příliš nebezpečné. Řekl, že je to jako jezdit na kole na dálnici. Řekl, že lidé jsou špatní řidiči, obzvlášť v Americe. Nemůže uvěřit, že 15letý může řídit. Řekl: "jdete na testy už se svým vlastní autem, což je kurevky šílené. Nejdříve byste měli dělat testy, potom mít auto." Bill řekl, že od své nehody moc neřídi.
- Kdosi se ptal, co bylo vrcholem jejich kariéry. Tom řekl, že to bylo tehdy, když se s první deskou dostali do hitparád. Bill řekl, že první show po vydání DDM. Měli vystupovat na jednom festivalu a bylo to tam šílené. Museli se dostat do zákulisí, protože fanynky zničily bariéry.
- Bill řekl, že u něj vyvolá zájem, když ho někdo opravdu rozesměje. Nemá určitý typ.
- Fanoušek z Mexika jim řekl příběh o tom, jak chtěl být pilotem. Opustil rodinu, přátelé a svou zemi. Teď je pilotem a má pocit, že má celý svět ve svých rukou, když se podívá z kabiny. Ptal se jestli si oni měli takový moment. Tom řekl, že ano, že to v podstatě reprezentuje KOS.
- Fanynka řekl, že je velmi dojatá songem Great Day. Ptala se Billa, proč ho napsal. Řekl, že hlavně kvůli tomu, že potřebovali song, který ukončí show. Řekl, že jako kapela pracovali dlouhou dobu s lidmi, kterým museli říct sbohem. Tento song je o odcházení.
Denver - 03.08.2015
- Bill řekl, že jeho tetování boxera a ducha má co dočinění se svobodou. Boxer = boj za svobodu. A duch strašidelné věci v životě.
- Kdyby Bill mohl být zvířetem, byl by Pumbou, Georg ptákem a Tom lvem.
- Bill řekl, že právě teď miluje psaní v angličtině, psaní v ní, mluvení v ní, má rád Ameriku. Nechce nic ztratit v překladu. Kdyby s tím začal, byla by to jako kancelářská práce. Řekl, že to ale neznamená, že už nikdy nebudou německé songy.
- Bill dostal otázku, jaký je jeho oblíbený song od Britney Spears. Řekl, že jich má hodně, ale užívá si Womanizer & Gimmie more.
- Dostali otázku, co je jejich hříšné potěšení. Bill řekl Disney. Zpívá si všchny songy v němčině. Jako Hakuna Matata.
- Bill řekl, že Tom zastavil "Hvězdy nám nepřály", protože nechtěl brečet. Tom to popřel.
- Fanynka se zeptala Gustava, jaký je to pocit být něčí oblíbenec. Gustav nic neřekl a Tom řekl: "Nevěděl"
- Oblíbená Disney princezna: Georg řekl Pocahontas a Gustav Popelku.
- Vysněné auto: Georg - g série, Tom - Range Rover nebo velké auto pro psy. Sportovní auta jsou v LA zbytečná, proto už nemá Audi. Bill - Porche 911 s béžovým interiérem. Řekl, že je skvělý řidič. Gustav - g série
- Otázka: Co si myslíte o Laně Del Rey a spolupracoval by s ní Bill? Bill a Tom odpověděli, že ji milují. Občas spolu slaví s Soho House a Chateau Marmomont. Bill by s ní spolupracoval.
Chicago - 05.08.2015
- Bill řekl, že měli v plánu udělat afterparty, ale přijeli pozdě, takže ji nemohli zorganizovat.
- Bill by chtěl otevřít noční a klub a oženit se, ale zatím ho nikdo nechtěl. Tom chce jet do Indie. Jen s batohem a motorkou.
- Bill řekl, že je šťastný, že je zase v Chicagu, je to jeho oblíbené město.
- Bill mi řekl, že si rozhodně vezmou prázdniny. Tom řekl, že se v lednu vrátí do studia a potom budou hrát koncerty v Evropě.
- U Billa vyvolá zájem, když ho někdo rozesměje a taky je zatížený na ruce.
- Na turné byla pro Georga nejlepší věc, že mohl cestovat s Tomem v jednom buse.
Detroit - 06.08.2015
- Kdosi se zeptal, v jakém seriálu by chtěli hrát, kdyby měli šanci. Bill řekl, že by chtěl být Frankovým zlým synem v "House of Cards", Georg by chtěl být Prospectem v "Sons of Anarchy", Tom by chtěl být kýmkoliv v "Game of Thrones". Gustav řekl, že nesleduje TV, ale Bill navrhl, že by mohl být Samanthou ze Sexu ve městě.
- Nikdy neměli soukromé účty na sociálních sítích. Bill přiznal Instagram Pumby, ale je soukromý, protože tam jsou Pumbovy nahé fotky :D
- Bill řekl, že přemýšlí o natočení druhé epizody THTV "Nakupování s Billem", protože potřebují toaletní papír pro Georga.
- Bill prozradil, že si čte nějaký blog, kde sleduje fotky a videa kapely, ale nechtěl prozradit jaký.
- Fanynky se ptaly na růže, které dostal. Bill řekl, že mu je poslal nějaký fanoušek, ale nevzpomněl si na jméno.
- Nejdivnější místo, kde měli sex. Gustav řekl v letadle. Tom na to: "Co znamená 'divné'?" Já jsem řekla: "Nevím, les?" a Tom řekl: "Oh jo, tam jsem to dělal." Potom se Bill podíval na Toma řekl: "Cože? Kdy?" Tom řekl, že mu bylo 15 a bylo to v lese na trávě. Bill řekl, že nikdy nemá sex na veřejných místech.
- Kluci se ptali fanoušků, odkud jsou a nějaká fanynka řekla, že z Německa a Bill vykřikl: "Ty jsi tady kvůli nám? Wow!" a velmi se usmál.
- Tom řekl, že upřímně neplánuje někdy používat svůj Instagram. "Jednu noc...když už tomu nebudete věřit, by tam mohla být náhodná nahá fotka."
- Bill řekl, že to není vždycky Tom, kdo fotí Billovy rádobyumělecké fotky na Instagramu, obvykle jsou to přátelé, team.
Cincinnati - 08.08.2015
- Mluvili o tom, jak je překládání songů obtížné a že Umbrella od Rihanny by nebyl tak skvělý song, kdyby byl v němčině.
Cleveland - 09.08.2015
- Bill řekl, že miluje The Weeknda a trochu žárlí na jeho nový song.
- Tom řekl, že se více zajímá o dobré songy než o dobré interprety. Líbí se mu "Love Me Harder" od Ariany Grande a The Weeknda.
- Někdo se zeptal, kde Bill získal svoje taneční pohyby. Řekl, že to prostě přijde přirozeně a že tančil už do dítěte.
- Někdo se zeptal, jestli jim chybí hraní starých songů. Bill přemýšlel a po chvíli řekl: "Ne, opravdu ne." A všichni jsme se smáli.
- Jejich oblíbené songy naživo jsou We Found Us, Stormy Weather a The Heart Get No Sleep.
- Ptala jsem se kluků, jaké mají špatné vrtochy/zlozvyky. A Bill řekl, že se nerad dotýká horkého jídla. Nemůže vzít toast z toustovače. Taky nerad jí hamburgery tím "správným", pokud není opravdu hladový. Řekl, že jeho a Tom učila jejich máma jíst jak se patří a nezašpinit si oblečení.
- Někdo se zeptal, jaká fast foodová místa mají rádi. Tom řekl, že v Cincinnati bylo skvělé místo, protože měli spoustu vegetariánských hamburgerů. Bill řekl, že někdy má strašnou chuť na McDonald's, takže si kupuje Big Mac bez masa a když je doma, tak si tam dá vegetarinský karbenátek.
- Drzá stará žena se ptala: "Jaké kapely vás ovlivnily?" Bill vysvětlil, že všichni mají odlišený vkus a ona na to: "Ale kdo?", Bill ji ignoroval a pokračoval v mluvení dokud neřekla: "Ale kdo jsou ti ostatní lidé, které máš teď rád?" Pokračovala v otrovování Billa a bylo to opravdu nepříjemné.
- Někdo se ptal, jaká nejdivnější věc se jim stala na tomhle turné. Bill řekl: "Omg, musím se podívat, jestli je tady..." Podíval se na Georga a Georg dělal, že řídí. Bill řekl, že jejich řidič busu byl nejdivnější věc. Řekl, že je děsivý. Je to velký chlápek a údajně nosí baterku a sekyru. Další řidič hodně pije, ale vozí crew, takže ho to nezajímá (samozřejmě vtipkoval).
Boston - 11.08.2015
- V šatně na M&G Tom řekl: "tabarnak, je mets mon pénis dans ta chatte!
- Bill zase řekl, že se chce oženit.
- Pumba má oční infekci, takže Bill byl během M&G vyrušen.
- Dostali otázku, jakým interpretem z minulosti nebo současnosti by chtěli být. Tom řekl, by asi chtěl být sólový interpret, možná nějaký DJ. Bill by chtěl být členem Aerosmith nebo Depeche Mode. Georg řekl členem Red Hot Chilli Peppers, na to Bill odpověděl, že jsou naživo na hovno. A já se zeptala: "Viděl jsi je naživot?" a on řekl, že ne, ale že slyšel, že jsou naživo na hovno. Gustav řekl, že by byl Johnny Cash.
- Dostali otázku, jaký song by chtěli mít na svých svatbách. Bill řekl, že už má naplánovaný song na svůj pohřeb.
New York - 14.08.2015
- Bill má dlouhý seznam tetování, která chce. Další je Pumbův obličej. Tom řekl, že Bill ukradl jeho nápad, takže se dvojčata začala hašteřit.
- Dostali otázku, jaký nejdivnější dárek dostali do fanoušků: Bill: "kroužek na penis. Oh a kdysi jsem dostal nafukovací pannu." Georg: "Tu, kterou máš v buse?"
- Další song, který vydají, bude solový song Billa. Ale TH vydají taky nové songy. Brzy.
- Nejosobnější song, který Bill napsal. Řekl, že je to těžká otázka, protože všechny songy na KOS jsou velmi osobní. Potom řekl Covered in Gold a We Found Us.
- První otázka: Fanynka: "Vezmi si mě, Bille." Bill řekl, že by se rád oženil, ale nikoho nemá, takže to zváží. Další fanynka: "Bille, randi se mnou."
- Bill řekl, že New York je jeho oblíbené město a chce se sem přestěhovat, ale Tom nechce.
- Kapela řekla, že v Rusku budou VIP balíčky a brzy je oznámí.
- Do jakého města v USA byste se chtěli jet a ještě jste tam nebyli? Bill: Myslím, že jsem byl všude, kde jsem chtěl jet. Možná Seattle.
- Kluci dostali otázku, kam by se chtěli podívat, kdyby měli stroj času. Georg by chtěl do 1600, Tom do budoucnosti, Bill by chtěl cestovat do 80. let, protože miluju módu a hudební scénu a protože nebyl "žádný internet, žádné youtube, žádné mobily".
- Bill mluvil o Pumbově srdečním stavu. Měl několik srdečních specialistů, kteří ho prohlédli. Pumba potřebuje náročnou operaci srdce, kterou možná nemusí přežít. Ale může bez ní i umřít. Nemůžu čekat, až se příznaky objeví, protože by bylo příliš pozdě, ani neví, jestli už teď není pozdě.
- Kluci dostali otázku, co by dělali, kdyby nedělali do hudby. Georg by byl zubařem, Tom právnikem v porno průmyslu, Bill řekl, že by dělal muzikály. Chtěl by hrát v muzikálu Lví král. Řekl, že si neumí představit kariéru bez hudby.
- Bill oblékal Pumbu do různých svetříků a šátků, když byl štěně. Teď už to nedělá, protože "nemá krk". Používá černobílou kostičkovanou (byl to dárek). Řekla jsem Billovi, že Pumba je velmi roztomilý na anglického buldoka, protože nemá tak povislou tvář. Bill řekl: "Je to nejroztomilejší pes na světě."
- Bill taky řekl, že Pumbá váží 22 kg. Bill zná Pumbovy sourozence, rodiče a prarodiče a Pumba je z nich nejmenší.
Baltimore - 15.08.2015
- Bill nám ukázal nový piercing. Je to dermal na pyramidě na jeho tetování na hrudi.
- Někdo se ptal Billa, jak se má Pumba. Bill řekl, že před jedním nebo dvěma dny měl záhadnou alergickou reakci a měl nafouknutý obličej, ale teď už je v pořádku.
- Někdo se ptal Gustava, jestli by si přál, aby byl více zapojený do rozhovorů a dalších věcí. Řekl, že je stydlivý kluk, takže ne. Je naprosto spokojený s tím, že je v pozadí. Bill řekl, že žárlí na Gustava, a když se během koncertu k němu otočí a vidí ho za skleněnou stěnou a bubny, vypadá, jako by byl v malém domě.
- Fanynka se zeptala kluků, jestli by jim mohla koupit drinky. Georg, Tom a Gustav už své drinky měli, ale Bill řekl, že by si dal bílé víno. Protože Q&A bylo poblíž baru, tak tam šla a přinesla mu víno. Všichni byli v úžasu.
- Někdo vytáhl video Feel It All a Bill řekl, že jednou z jeho inspirací byl film Kids. Fanynka se zeptala, co se mu na tom filmu líbilo a Bill odpověděl, že se mu líbilo, jak to bylo natočené a sestříhané.
- Fanynka se ptala, jestli by mohli přijet na Floridu a pár čínských dvojčat se ptal, jestli by mohli přijet do Číny. Georg řekl: "Nejdříve Čína, potom Florida."
- Někdo se ptal, jaká byla nejhloupější věc, jakou kdy udělali, aby na někoho udělali dojem. Tom řekl, že se často snaží zapůsobit na lidi tím, že mluví různými jazyky. A samozřejmě řekl několik sprostých slov španělsky a něco tak francouzsky.
Philadelphia - 16.08.2015
- Tom řekl, že evropští fanoušci jsou šílení ve srovnání s americkými.
- Jejich oblíbenými koncerty bylo LA, Las Vegas, NY a speciální den v Baltimore.
- Fanynka se ptala na part 5 a jestli přijedou do Francie. Kapela je neurčitá ohledně part 5. Pokud bude, tak by chtěli jet do zemí, kde ještě nebyli.
- Rádi by jeli do Číny, ale nejsou si jisti, jestli tam mají fanoušky. Fanynka řekla: "Máte fanoušky všude na světě."
- Kluci mluvili o německých interpretech, jak je trendem zpívat německy a jak je většina strašná.
- Někdo se ptal na Tomovu sbírku kšiltovek. Hlavně na ty, které byly vzadu střihnuté kvůli dredům. Tom řekl, že je pořád má a fanynka se ptala, proč je nedá fanouškům. Tom odpověděl, že by mohl. Kdyby měl všechno oblečení, které nosil v průběhu let, naplnil by dům nebo skladiště. Tom uvedl, že Bill a on darují své věci charitě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.