Zona Joven - interview s Tokio Hotel

23. června 2015 v 20:56 | Suzy =) |  Interviews & Articles
BjFRwpNYTN6JnEye
Vaše první návštěva Peru byla součástí turné Humanoid City. Co si pamatujete o svých peruánských fanoušcích?
Bill: Víme, že peruánští fanoušci jsou velmi intenzivní. A takoví byli na naší show. To je to, co milujeme; milujeme přijímat energii od našich fanoušků. Je to tak silné, že to můžeme cítit na pódiu, takže jim dáváme to nejlepší.
Přicházíte s elektronickým albem, kdo vás ovlivnil, když jste nahrávali?
Bill: Tom a já jsme se odstěhovali do LA a hodně slavili, takže album je ovlivněné nočním životem a novými DJs. Milujeme chodit na festivaly jako je Coachella; je inspirující poslouchat různé druhy hudby. Tomovi se líbilo i nové album od Artic Monkeys a pořád ho poslouchal.
Tom: Nejen Artic Monkeys. Existuje několik dalších kapel a stylů, které se mi taky líbí. A líbí se mi, že naše album zní způsobem, jakým jsme chtěli.
Co vám chybělo z Georga a Gustava, když jste se odstěhovali do LA?
Tom: Vlastně nic. (směje se)
Bill: Neztratili jsme kontakt úplně; volali jsme si a pokračovali v komunikaci, protože jsme součástí stejné kapely. Není to tak, že bychom byli léta od sebe.
Georg: Byly tu i časy, kdy jsme cestovali do LA, abychom se s nimi setkali, slavili jsme s nimi a ukázali nám LA scénu. A občas se taky vrátili do Německa.
Chtěli byste se na chvíli přesunout do Peru, tak, jak jste se odstěhovali do LA?
Bill: Upřímně ano. Mojí ideální situací by bylo cestovat po celém světě a v každé zemi na chvíli žít. Je velmi nepravděpodobné, že by se to někdy stalo, ale je to můj sen.
Jaká místa byste v Peru rádi navštívili, kdyby se váš sen stal skutečností?
Bill: Nevím (směje se). Když jedeme na turné, náš harmonogram je opravdu striktní. Málokdy máme čas si užívat města, která navštívíme.
Tom: Mám rád přírodu; Rád bych viděl tuhle stránu Peru, takže bych šel ven a podíval se na přírodu.
Kromě nového soundu máte i nový vzhled. Jak se to k sobě pojí?
Bill: Vždycky se snažím být šťastný se vzhledem, který si vyberu.
Tom: A jako obvykle si tím není jistý... (směje se).
Bill: Vzhled je součástí procesu; jde podle inspirace nových songů. Všechno se snažím vyvíjet ve stejnou dobu: hudbu, vzhled, videa a artwork alba. Víte, že mám rád módu a hraju si se svým vzhledem.
A tvůj vzhled jako obvykle přitahuje dívky...
Bill: Nevím... Chci říct... Doufám, že ano. (směje se)
Ve vašem turné Humanoid jste vedle futuristického města měli i vesmírné kostýmy. Jaká bude show "Feel It All"? Co přivezete v srpnu?
Bill: Je to velmi elektronické; obsahuje hodně z nového alba. Zahrneme i staré hity, ale hlavním rysem je nové album "Kings of Suburbia". Každý z nás hraje na nové nástroje, takže naše vystoupení určitě posunujeme do další úrovně. Budeme mít dobré kostýmy, hezké vizuální efekty a uvedeme velkou party.
Jakou máte zprávu pro Aliens z Peru?
Bill: Chceme vám moc poděkovat za neomezenou podporu, za to, že jste tak trpělivě čekali na nové album. Jsme šťastní, že jsme zpět a hrajeme, na čem jsme tak dlouho pracovali. Na chíli jsme byli pryč, ale chceme se zase sejít s našimi fanoušky a všechny je vidět na show. Bude to úžasné!
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz | Zona Joven 230/2015
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.