Alpha Industries: Tokio Hotel rockují v bundách Alpha MA-1 během jejich světového turné "Feel It All"

20. dubna 2015 v 18:54 | Suzy =) |  Interviews & Articles

Březen 2015: Poté, co si na několik let vzali volno od koncertování, německá pop-rocková kapela Tokio Hotel se nedávno opět vynořila se svým pátým studiovým albem "Kings of Suburbia". Od vydání v listopadu 2014 se album dostalo na 1. místo iTunes ve 29 zemích.
Zpěvák Bill Kaulitz a jeho dvojče a kytarista Tom Kaulitz jsou již léta pyšnými fanoušky Alpha - naši klasickou MA-1 měli na na sobě na pódiu, ve videoklipech a během rozhovorů s tiskem - takže jsme jim chtěli dát něco speciálního. Tým Alpha Industries Europe navrhl pro kapelu na zakázku ušité bundy MA-1, aby rockovali na pódiu během jejich světového turné Feel It All 2015.
Vzhledem k tomu, že Alpha Industries Europe sídlí v Neu Isenburgu, Německo, tým byl schopen osobně doručit speciální edici bund kapele a jejich crew, když před několika týdny přijeli do Frankfurtu. Fanoušci zdivočeli, když kapela sdílela na Twitteru a Instagramu fotku své bundy Alpha. Přestože bundy MA-1 byly na zakázku ušité speciálně pro členy Tokio Hotel a jejich crew (pro veřejnost nejsou k dispozici), klasické letecké bundy MA-1, Burnett a Valor jsou dostupné na AlphaIndustries.com.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.