Dunja Pechner vydává román „Noch nicht mal alleinerziehend“

27. srpna 2011 v 17:49 | Suzy =) |  Interests
Dunja Pechner (PR manažérka Tokio Hotel) napísala román "Noch nicht mal alleinerziehend". Ten pojednáva o slobodnej žene, ktorá sa sa sústredí na svoj vlastný život. Deti v knihe dokonca pomenovala Bill a Tom.

[...]
Začne to od určitého veku: Každý v okruhu priateľov má dieťa. Zrazu nemá nikto čas na spontánny večer, a rozhovory sa točia okolo dojčenia, plávanie s deťmi a škôlky. Tieto skúsenosti mala aj novinárka a PR-konzultantka Dunja Pechner: Má 40 a nechce deti. Preto teraz napísala jej prvú knihu "Noch nicht mal alleinerziehend."
[...]


Dunja Pechner (PR manažerka Tokio Hotel) napsala román "Noch nicht mal alleinerziehend". Ten pojednává o svobodné ženě, která se se soustředí na svůj vlastní život. Děti v knize dokonce pojmenovala Bill a Tom.

[…]
Začne to od určitého věku: Každý v okruhu přátel má dítě. Najednou nemá nikdo čas na spontánní večer, a rozhovory se točí kolem kojení, plavání s dětmi a školky. Tyhle zkušenosti měla také novinářka a PR-konzultantka Dunja Pechner: Je jí 40 a nechce děti. Proto teď napsala její první knihu "Noch nicht mal alleinerziehend."
[…]
B.T.G.G. - Ďakujem za neuveriteľnú skusenosť! Ste navždy v mojom srdci!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.