Listopad 2007

Assorted 2006 Portraits

30. listopadu 2007 v 20:00 | Suzy=) |  Bill Kaulitz

Bill s leskom na perah

30. listopadu 2007 v 19:19 | Suzy=) |  Bill Kaulitz

vydessenýýý Bill

30. listopadu 2007 v 18:32 | Suzy=) |  Bill Kaulitz
9616834_01353054_496003.png picture by tokio-dvojcata

Kráásny Gustikov shoot

30. listopadu 2007 v 16:41 | Suzy=) |  Gustav Schäfer

Moooc sexy Tomik

30. listopadu 2007 v 15:43 | Suzy=) |  Tom Kaulitz
www.tokiacci-th.blog.cz

Georg na nákupoch

30. listopadu 2007 v 14:22 | Suzy=) |  Georg Listing

Gustav v DDM

30. listopadu 2007 v 14:19 | Suzy=) |  Gustav Schäfer

Fotečky Tokio Hotel

30. listopadu 2007 v 14:05 | Suzy=) |  Tokio Hotel

Krásne aviky

30. listopadu 2007 v 13:30 | Suzy=) |  Icons
avatar_bill436.png image by TotgeLiebt_TH avatar_bill435.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill438.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill440.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill441.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill442.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill443.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill430.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill449.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill448.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill444.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill428.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill426.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill432.png image by TotgeLiebt_THavatar_bill434.png image by TotgeLiebt_TH

Maličký Gustíííík :)

30. listopadu 2007 v 13:19 | Suzy=) |  Gustav Schäfer
jheeziiis jaky je podareenýýýýý :)

Gustikove animačky

30. listopadu 2007 v 13:04 | Suzy=) |  Animations

Má Bill nový štýl?!

30. listopadu 2007 v 13:03 | Suzy=) |  Bill Kaulitz
Wow! Takhle jsme Billa (18) ještě nikdy neviděli. Zpěvák Tokio Hotel přišel na TV-vysílání s nenastylovanými vlasy a černou pletenou čepicí! Kromě toho měl na sobě tmavý rolák a kolem krku těžký řetěz! Je to Billův nový styl? "Ne!" , říká Bill. "Moje vlasy a oblečení volím podle mojí nálady. Dneska jsem měl chuť na něco jiného."

Krásnučký Tomicek

30. listopadu 2007 v 12:35 | Suzy=) |  Tom Kaulitz
Tomiceeeek tu je krasnucky...moooc mu sekne ta ciapockaaaa :-P I AM IN LOOOVEEEE


Krasavci Tomik & Billik

29. listopadu 2007 v 16:12 | Suzy=) |  Tom & Bill

Tokio Hotel na dennodenní kontrole – co se děje, když není kapela na cestě?

28. listopadu 2007 v 18:07 | Suzy=) |  Interviews & Articles
________________________________________________________________
Tel Aviv, Amsterdam, Paříž, Mailand, Essen - když Tokio Hotel byli na cestě se svým "Zimmer 483 Europe tour", tak byli v jiném městě každý den a život měli ve svých kufrech. Zeptali jsme se: Máte vůbec normální den?
Víte jak si vyprat?
Bill: Když jsme doma, tak nám naše máma pere oblečení, ale když jsme na cestě, děláme to sami. V hotelu nebo ve studiu.
Georg: Přesně! Musíte si být jistí, že máte rozdělené tmavé a světlo prádlo. To není tak těžké! Co nesnáším je žehlení. Nicméně, oblečení si žehlím, kalhoty, trika, všechno.
Bill: Georg to bere vážně. Já jsem nežehlil celý můj život.
Kdy jste naposled jeli autobusem nebo vlakem?
Bill: Bohužel už to není možné. Proto cestujeme s naším vlastním autobusem nebo autem. Hodně cestujeme mezi Hamburgem a Berlínem a s vlakem jsme tam bývávali opravdu rychle tak do hodiny a půl. S autem to trvá dvakrát tak dlouho. Rád bych víc cestoval s vlakem, protože nesnáším létání.
Tom: Vždycky s sebou máme tolik kufrů, nejspíš bychom si museli rezervovat půlku vlaku.
Umíte vařit?
Bill: Samozřejmě! Umím udělat nudle, mléko s rýží, špagety a omelety.
Kdy jste si naposled uvařili?
Georg: Včera. Měli jsem nudle.
Tom: Když jsme ve studiu, tak si vždycky vaříme sami. To máme potom nudle každý den.
Bill: Když dojde na jídlo, tak jsem na jednoduchost. Když máme pěti hvězdičkového kuchaře, tak po něm chci stejně nudle. A miluji fast food. Není tu nic horšího než přepychové jídlo. Na hodně předávání cen dostanete takové jídlo. Vždycky radši čekáme na after párty, tam můžete dostat opravdu cool jídlo jako kari párečky s hranolkami.
Georg: Myslím, že je opravdu hloupé mít ty drahé pětihvězdné menu, protože to jíte klidně 3 hodiny a stále se cítíte prázdní, protože porce jsou příliš malé.
Kdy jste šli naposled něco koupit do supermarketu?
Bill: Chodit do supermarketu je pro nás opravdu složité. I když si vezmu sportovní oblečení a dám si čepici, lidi mě stále poznají. Vždycky si naše věci kupujeme na benzinových stanicích. Můžete tam získat opravdu pěkné věcí. Naposled jsem tam měl pečenou rybu s bramborovým salátem. Kdybych si to objednal v normální restauraci, tak by to nechutnalo z poloviny tak dobře jako na benzínce!
Tom: V tuhle chvíli je to taky moje oblíbené jídlo! Už jsme snad byli na každé benzínce v Německu.
Kdybyste necestovali světem, co byste dělali?
Georg: Bydlel bych s mými přáteli, to by bylo úžasné.
Bill: Bydlení s cizími lidmi, to není pro mě.
Tom: Bill a já si ponecháme dům. Chceme žít spolu.
Jakou jinou práci si umíte představit dělat?
Gustav: Pojišťováka.
Bill: A Georg by byl dělník.
Georg: Doktor pro ženské, to by bylo něco pro Toma.
Tom: Rozhodně! Ale jenom kdybych si mohl vybírat pacientky sám.
Bill: Nikdy jsem nevěděl, čím bych chtěl být. Moji jedinou vášní byla vždycky muzika. Ale co jiného? Nemůžu jenom sedět za stolem a vypadat tak jako teď. Lidi by utekli.
Georg: To není pravda! Lidi by se jenom neukazovali. Věc je taková, že pro normální práce bys musel změnit svůj vzhled a to jaký jsi.
Obléknul by ses a vystyloval se do práce tak jak vypadáš Bille teď?
Bill: Ano, rozhodně, taky jsem takhle chodil do školy. A taky jsem proto měl problémy. Ostatní studenti se mi smáli a učitelé si na mě zasedávali, protože se nemohli smířit s tím, jak vypadám. V obleku a kravatě bych nebyl šťastný. Hlavní problém byl: Kam zapadneš až ti bude 18 a budeš mít velké vlasy a tetování?
Chodíte stále na párty, které pořádají vaši přátelé?
Bill: To záleží na tom. Když blízcí přátelé mají párty, rozhodně jdu. Ale když dojde na velké párty, tak nejdřív chci vědět, kdo přijde. Na velkých párty je to jako na letištním klubu v noci. Lidi chtějí autogramy a fotky - potom se opravdu člověku nechce na párty.
Tom: S tím nemáme problémy, dávání autogramů, to nám vůbec nevadí. Ale potom se párty stává tak trochu zanedbanou.
Co vám chybí nejvíc?
Georg: Normální život.
Bill: Nesnáším dennodenní rutinu, ale taky mi kromě kapely chybí normální život. Taky bych chtěl vyjít na ulici, aniž by mě poznali.
Přemýšleli jste již o tom, že byste všechno zahodili a měli znova normální život?
Tom: Ne, o tom ani neuvažujeme a nemůžeme se toho nabažit. Začali jsme v Německu a nyní se dostáváme do zahraničí do jiných zemí, protože chceme dosáhnout víc. Náš život je úžasný!
Bill: Když jsme na chvíli doma bez žádného plánu, tak mi to začíná chybět. To si říkám: "Hey, chci se fotit, chci jít na předávání, chci jít znova na podium!" Miluji svůj život, protože je takový, jaký jsem ho vždycky chtěl. Chci být znám, lidi se na mě budou dívat a mluvit o mě. Samozřejmě, že to taky někdy otravuje, jsou to dobré a špatné stránky. I kdybychom teď přestali, tak by to trvalo dlouho než bychom měli náš život zpátky. Tokio Hotel - to je rozhodnutí, které je navždy!

Vrcholy jejich mega-kariéry

28. listopadu 2007 v 18:02 | Suzy=) |  Interviews & Articles

Začátky….
V jednom klubu v Magdeburku se Bill, Tom, Gustav a Georg v roce 2001 potkali. Bill a Tom tehdy hráli ve dvou, večer se potom potkali s bubeníkem Gustavem a basistou Georgem.
Jejich první natáčení videa…
V roce 2005 musel Bill zpívat na poli pro video "Durch den Monsun". Bill: "Nenávidím volnou přírodu a hmyz. To není nic pro mě", směje se. Přesto se všichni čtyři magdeburčani ukázali jako profesionálové.
Paříž, přijíždíme!
Ve Francii byli Tokio Hotel zatím právě tak úspěšní jako v Německu. Fanoušci se tam učí dokonce německy, aby textům rozuměli…
Prosím, neskákej!
Ich schrei in die Nacht für dich….spring nicht! Tyto emocionální řádky zpívá Bill začátkem února 2007 na střeše parkoviště v Berlíně na Alexanderplatz několikrát. Uplynule dva dny, než bylo video hotové.
Bill v kině!
Bez svých kámošů z kapely byl Bill na začátku r. 2007 na místě pro roli v kino filmu. Ale byl jenom slyšet, neboť Bill propůjčil svůj hlas animované postavě Arturovi z filmu "Artur a Minimojové"…
Mega-Tour přes celou Evropu!
Na jaře 2007 startovali Tokio Hotel svoji obrovskou "483"-Tour. 250.000 fanoušků vidělo show v celé Evropě. Poslední koncert se konal 4.11. v Essenu.
Všechno nejlepší k narozeninám, Bille a Tome!
"Člověče, tooolik dárků!" Tisíce čtenářů Brava nám poslala balíky, které k odevzdání Billovi a Tomovi na jejich 17.narozeniny 1.9.2006. Radost z dárků byla obrovská. Okamžitě všechno rozbalovali a zářili štěstím…
Tokio Hotel rockovali před 17.000 fans
Dosud největší koncert Tokio Hotel se konal v červenci 2006. Na starém stadionu Schalke 04 se nahromadilo 17.000 (!) fanoušků, aby mohli vidět Tokio Hotel na živo. Absolutní šílenství! Sami kluci tomu nemohli uvěřit. "Skutečné zvýraznění", říká Gustav.
BRAVO, Tokio Hotel!
Už podruhé sklidili Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (20) Zlatého Ottu BRAVA v kategorii "Superband Rock". Obrovský jásot čtyřech rockerů. "S tím jsme opravdu nepočítali", září Tom. "Zlatý indián pro nás hodně znamená, protože cena je přímo od čtenářů Brava. To je opravdu krásný pocit", těší se čtyři magdeburské hvězdy…
Video duchů!
Navzdory stresu v zahraničí natočili Tokio Hotel pros své německé fanoušky v říjnu 2007 žhavě nový singl: "1000 Meere" bude druhý song na jejich singlu "An deiner Seite (Ich bin da)". Ve videu jede tahle čtverka krajinou vlakem duchů. Natáčení klipu bylo v Paříži.
Teď jsou světové hvězdy!
Bomba! V kategorii "Nejúspěšnější Act 2006" sklidili Tokio Hotel vedle takových mega hvězd jako je Michael Jackson v Londýně World Music Award.
Jenom v Anglii nemají kluky tak rádi!
V celé Evropě jsou Tokio Hotel slavní, všude jsou megastars. Až na Anglii: Protože na ostrově chtěli dosud slyšet songy Bill a spol velmi málo - singl "Ready Set Go" přistál právě na 77.místě hitparád. Pád. Pro kluky ale žádný problém…